Whirlpool AXMT 6534/IX/1

Whirlpool AXMT 6534/IX/1

Whirlpool AXMT 6534/IX/1

Kód výrobku: AXMT6534IX1

Senzorová technológia

Moderný elektrický sporák Whirlpool AXMT 6534 IX/1 vyniká svojim dizajnom a inovatívnou technológiou. Multifunkčná pyrolytická rúra vlastní inteligentnú senzorovú technológiu, ktorá ponúka výber z 30 prednastavených receptov. Rúra podľa výberu jedla nastaví odporúčanú teplotu, výkon ohrievacích telies a odporučí úroveň pre vloženie plechu s jedlom. Výsledkom bude dokonale upečené alebo ugrilované jedlo. Rúra má štandardnú šírku 60 cm a vnútornú kapacitu 60 l. Ovládací panel je uzamykateľný, aby nedošlo k nechcenému prenastaveniu alebo zapnutiu spotrebiča.

 

Varná zóna

Sklokeramická varná doska má 3 sálavé varné zóny a 1 ultrarýchlu halogénovú Hilite zónu. Povrch je vyrobený z vysokoodolného sklokeramického materiálu SchottCeran. Pre bezpečné varenie je doska vybavená ukazovateľom zostatkového tepla, ktorý vás bude informovať, že varná zóna je ešte príliš horúca.

  • 2x malá varná zóna 14,5 cm 1200 W
  • 1x stredná varná zóna 18 cm 1700 W
  • 1x veľká varná zóna Hilite 21 cm 2300 W   

 

Samočistenie

Moderné rúry ponúkajú veľa inovatívnych funkcií, vďaka ktorým si pečenie a následnú údržbu užijete. Pomôžu vám pripraviť jedlo, ktoré sa rovná jedlu pripravenému v dobrej reštaurácii a s upratovaním rúry si nemusíte robiť žiadnu starosť. Elektrický sporák Whirlpool AXMT 6534 IX/1 má špeciálny vnútorný povrch, ktorý je určený na pyrolytické samočistenie. Špeciálny program rozpáli vnútorný priestor rúry na 40°C a spáli všetky nečistoty a mastnotu. Počas pyrolýzy je rúra uzamknutá a dvierka sú vybavené ventilátorom, ktorý ich chladí.

Gril

Rúra má výkonný grils príkonom 2700 W, ktorý je vybavený otočným ražňom. Vďaka tejto kombinácii je možné tepelne spracovávať pokrmy zvlášť jemným spôsobom aj pri nízkych teplotách. Funkcia je ideálna pre mäsové a hydinové jedlá ako sviečkovica, jahňacie, kurča a väčšie kúsky mäsa. Mäso je po upečení jemné a na povrchu chrumkavé. Ďalej je rúra vybavená ventilátorom s vykurovacím telesom, vďaka ktorému môžete piecť vo viacerých úrovniach. Nechýba ani tradičný spôsob varenia s horným a spodným výhrevným telesom. Súčasťou rúry sú 2x rošty, 1x otočný ražeň a 2x smaltované plechy (plytký a hlboký).

Whirlpool AXMT 6534/IX/1
Whirlpool AXMT 6534/IX/1
Whirlpool AXMT 6534/IX/1
Whirlpool AXMT 6534/IX/1