Menu
Menu

Whirlpool AWE 7749

Whirlpool AWE 7749

Whirlpool AWE 7749

Kód výrobku: AWE7749

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Zhora plnená práčka s kapacitou 5,5 kg bielizne v energetickej triede A+ ponúka technológiu 6. zmyslu. Práčka sama určí, vďaka patentovanej senzorovej technológii najvhodnejší program a nastaví cykly prania a plákania tak, aby výsledok bol čo najlepší a najrýchlejší pri najnižšej spotrebe vody a energie.

 

Práčka ponúka množstvo programov, napríklad program pre jemnú bielizeň, alebo pre vlnu a dokonca program, ktorý je optimálnou náhradou ručného prania pre chúlostivú bielizeň, ktorá si vyžaduje zvýšenú starostlivosť, 15 minútový program, super Eco program, intenzívne namáčanie, ľahké žehlenie. Práčka je vybavená systémom pre vyrovnávanie stability pri odstreďovaní, senzormi, ktoré kontrolujú nadmernú tvorbu peny a eco guľôčkou, ktorá zabraňuje vyplavovaniu pracieho prostriedku a zvyšuje jeho účinnosti a pri vypúšťaní vody klesne naspodok a umožní úplné vypustenie vody.

 

Vo výbave práčky nechýbajú ani elektronické ovládanie, displej, časovač, odložený štart, ukazovatele pre zanesený filter, otvorené dvierka alebo potrebu privolania servisu.