Menu
Menu

Whirlpool AKZM 764 IX

Whirlpool AKZM 764 IX

Whirlpool AKZM 764 IX

Kód výrobku: AKZM764IX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Teplovzdušná rúra Whirlpool AKZM 764 IX s kruhovým výhrevným telesom je vďaka veľkému objemu 73 l tým pravým pomocníkom do kuchyne pre veľkú rodinu. Táto rúra je vybavená technológiou 6. zmysel, ktorá doslova myslí za vás. Dokáže sama nastaviť optimálnu teplotu a čas pečenia a počas procesu potom naďalej kontroluje hodnoty, v správnu chvíľu vám dá signál kedy je napríklad potrebné obrátiť alebo podliať mäso, a tak zaistí dokonalé výsledky. Okrem toho vám tento šikovný spotrebič ponúkne 30 prednastavených receptov, takže si nebudete musieť lámať hlavu s tým, aké jedlo pripraviť. Inovatívny konvekčný systém pečenia Cook3 vás zbaví nutnosti rúru predhrievať, čím ušetríte 20% energie a 26% času v porovnaní s klasickou rúrou . Rúra patrí k úspornej energetickej triede A-20%.

U rúry Whirlpool AKZM 764 IX môžete využiť 8 klasickýchfunkcií ako je horný/spodný ohrev, gril, ventilátor, rozmrazovanie či horúci vzduch a 11 špeciálnych funkcií na varenie a pečenie. Funkcia Ready2Cook vďaka novému, vysoko účinnému systému prúdenia vzduchu umožňuje pripravovať tri rôzne jedlá narazbez toho, aby došlo k zmiešaniu vôní. Veľký objem rúry vám pre tieto experimenty poskytne dosť priestoru. Ďalej sem patrí napríklad funkcia pizza/chlieb, kysnutie, turbogril, zhnednutie, rýchly predohrev, pečenie zmrazených jedál či udržovanie jedla v teple, aby bolo stále chutné a chrumkavé. Teplotná sonda vám umožní naprogramovať presnú teplotu pečenia od 0 ° C do 100 ° C podľa druhu jedla. Sonda sa jednoducho zapichne do najmäsitejšej časti pokrmu, kde kontroluje vnútornú teplotu počas prípravy.

Ak nemáte čas neustále pri rúre stáť, iste využijete možnosť odloženého konca pečenia. S rúrou Whirlpool AKZM 764 IX si môžete nastaviť požadovaný čas konca pečenia a odložiť spustenie pečenia o 23 hodín a 59 minút. K ustráženiu doby pečenia môžete tiež využiť minútku a o priebehu pečenia vás informuje LED podsvietený displej. Nová generácia ovládania I-Cook, obohatená o nové funkcie, užívateľa prevedie procesom varenia krok za krokom pomocou zrozumiteľných grafických symbolov na displeji. Elektronická kontrola zaisťuje presnosť nastavenia funkcií a umožňuje rúru plne využívať.

Táto rúra v elegantnom nerezovom prevedení dizajnu CUBE sa stane ozdobou vašej kuchyne, a vďaka povrchovej úprave proti odtlačkom ňou aj zostane, aj keď sa jej omylom dotknú mastné ruky alebo všetečné detské prsty. Súčasťou príslušenstva je rošt, ktorý možno použiť na pečenie jedál alebo ako podložku pod pekáč, tortovú formu alebo iné riad vhodný pre pečenie v rúre, hlboký plech, dva plechy na múčniky a sonda do mäsa. Samozrejmosťou je detská poistka a trojité sklorúry, ktoré ochráni vašich najmenších. Smart clean sklá sa postarajú o rýchle a jednoduché čistenie.

Whirlpool AKZM 764 IX
Whirlpool AKZM 764 IX
Whirlpool AKZM 764 IX