Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E

Energetická účinnosť E, Spotreba vody na cyklus 10,5 L, Výška 815 mm, Šírka 598 mm, Hĺbka 550 mm

  • Energetická trieda: E
  • Kapacita umývačky až pre 12 súprav riadu
  • Vybrať si môžete z 5 programov
  • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Extra sušenie, Polovičná náplň, SpeedPerfect+
  • AquaSensor a LoadSensor - detekujú množstvo riadu a stupeň jeho znečistenia a automaticky prispôsobujú umývací program vrátane spotreby vody
  • Home Connect: mobilná aplikácia vám pomôže s výberom správneho programu umývania
  • Funkcia Obľúbený program: vlastné kombinácie programov
  • Veľmi tichá - hlučnosť iba 50 dB
  • 10-ročná záruka na celý vnútorný priestor proti korózii
  • Rozmery: 845 x 598 x 550 mm (VxŠxH)

Neváhajte a kúpte si úspornú umývačku riadu s mnohými inteligentnými funkciami ešte dnes!

Kód výrobku: SMV2ITX16E

Precízne sušenie

Váš riad bude dokonale suchý a vy ho môžete ihneď po skončení programu schovať do skrine. Sušenie ma na startosti funkcia ExtraDry, ktorá skvele vysuší všetok riad, a to pomocou vyšších teplôt pri oplachovaní a dlhšieho sušenia.

Viete, ako vyčistiťumývačku čo najúčinnejšie? Pozrite sa na náš článok! - Ako účinne vyčistiť umývačku

Automatické programy

Máte len mierne zašpinený riad, ktorý by stačilo iba opláchnuť a nechcete ho dávať do umývačky, pretože sa bojíte, že bude spotreba vody rovnaká ako pri veľmi zašpinenom riade? Potom vás tejto obavy rýchlo zbavíme. Vďaka automatickým programom je množstvo vody, jej teplota a doba oplachovania presne zvolené v závislosti na miere zašpinenia riadu. Tak sú dosiahnuté najlepšie výsledky pri súčasnej úspore vody a energie.


Technológia ActiveWater

Preplachovacia technológia ActiveWater umývačky Bosch SMS4HVW33E maximalizuje účinnosť a zabezpečuje ekologické oplachovanie pre žiarivo čistý riad. Cieleným rozložením vody, optimalizovanou filtračnou technológiou, rýchlejším ohrievaním a vyššou výkonnosťou čerpadla zaisťujúcou lepšiu cirkuláciu vody ušetríte vodu aj energiu.

Dávkovací asistent

S dávkovacím asistentom bude zabezpečené optimálne a tichšie umývanie. Čistiaci prostriedok sa presunie zo zásobníka na čistiace prostriedky do špeciálnej záchytnej misky v hornej časti koša, kde sa úplne rozpustí.


Šetrná starostlivosť o sklo

Pretože mäkká voda spôsobuje koróziu skla, je umývačka riadu chránená automatickou reguláciou tvrdosti vody. Vďaka tomuto opatreniu nebude vaše sklo a porcelán nijak poškodené.

Aquastop

Systém AquaStop zaisťuje 100 % ochranu proti poškodeniu vodou pomocou dvojvrstvovej prívodnej hadice, bezpečnostného ventilu a podlahovej vane s plavákovým spínačom. Nemusíte sa tak obávať pretečenia či iných nehôd.

Veľmi tichá prevádzka

Voľne stojaca umývačka riadu BoschSMV6ECX93Emá motor Eco Silence Drive, ktorý zaisťuje vysoký výkon umývania a zároveň je tichý.Bezkefový motor šetrí energiu a zaisťuje tichú a plynulú prevádzku.

Vyberte správny program

TechnológiaHome Connects funkciou jednoduchého štartu odporučí vždy ten správny program priamo z mobilu alebo tabletu. Nemusíte myslieť na to, koľko vám zostáva tabliet, aplikácia Home Connect ich bude počítať za vás. V prípade nutnosti servisného zásahu využite vzdialenú diagnostiku a nechajte skontrolovať vašu umývačku cez internet. Spotrebičmôžete ovládaťtiež hlasom, a to vďakakompatibilite so zariadením Amazon Alexa. Alebo proste len sledujte notifikácie v mobile, nech viete, za ako dlho bude riad umytý.

Funkcia InfoLight

Umývačka Bosch SMV2ITX16E je vybavená funkciou InfoLight - červený bod premietaný na podlahu, keď je umývačka v prevádzke. Červené svetielko vás informuje, či je umývačka stále v prevádzke, alebo či už prácu dokončila. Nemusíte sa teda báť, že by ste umývačku otvorili ešte pred dokončením umývacieho programu

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E