Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E

Energetická účinnosť E, Spotreba vody na cyklus 9,5 L, Výška 815 mm, Šírka 598 mm, Hĺbka 573 mm

 • Kapacita umývačky až pre 13 súprav riadu
 • Vybrať si môžete z 6 programov
 • AquaSensor LoadSensor - detekujú množstvo riadu a stupeň jeho znečistenia a automaticky prispôsobujú umývací program vrátane spotreby vody
 • Voliteľná funkcia Extra sušenie
 • Dávkovací asistent zaisťuje optimálne výsledky vďaka účinnému rozpúšťaniu umývacích tabliet
 • Home Connect: mobilná aplikácia vám pomôže s výberom správneho programu umývania
 • Koše VarioFlex a príborová zásuvka VarioDrawer: rozšírené možnosti nastavenia s miestom na všetkých úrovniach
 • Výšku horného koša môžete prenastaviť až o 5 cm v troch polohách
 • Technológia ochrany skla reguluje stupeň tvrdosti vody, aby vaše poháre a iný jemný riad mali zodpovedajúcu starostlivosť
 • Funkcia Obľúbený program: vlastné kombinácie programu
 • Veľmi tichá - hlučnosť len 46 dB
 • 10-ročná záruka na celý vnútorný priestor proti korózii
 • Rozmery: 815 x 598 x 573 mm (VxŠxH)

Neváhajte a kúpte si vstavanú umývačku riadu ešte dnes!

Kód výrobku: SMU4HVS31E

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané umývačky

Najpredávanejšie Vstavané umývačky

1
Skladom
2
3

Precízne presušenie

Voliteľná funkcia ExtraDry absolútne dôkladne usuší všetok riad. Dosiahne to vyššími teplotami pri oplachovaní a dlhšom sušení.

Perfektné umývanie, ktoré nevyplytvá ani kvapku vody

Senzor naplnenia využíva snímač rýchlosti otáčania čerpadla, aby zistil váhu vloženého riadu a hladinu vody. Vďaka tomu sa prispôsobí množstvo potrebnej vody. Menšie množstvo riadu vyžaduje na oplach menej vody, zatiaľ čo pri plnom naložení umývačky sa pre optimálne umytie riadu spotrebujeviacvody. Funkcia, ktorá prináša dokonalé výsledky a zároveň vám šetrí vodu a elektrinu.

Automatické programy

Množstvo vody, jej teplota a doba oplachovania sú presne zvolené podľa miery zašpinenia riadu. Nemusíte tak riešiť, aký program bude pre riad najlepší. Sú dosiahnuté najlepšie výsledky pri súčasnej úspore vody a energie.


Technológia ActiveWater pre väčšiu efektivitu

Preplachovacia technológia ActiveWater umývačky Bosch SMU4HVS31Emaximalizuje účinnosť azabezpečuje ekologické oplachovanie pre žiarivo čistý riad.Cieleným rozložením vody, optimalizovanou filtračnou technológiou, rýchlejším ohrievaním a vyššou výkonnosťou čerpadla zaisťuje lepšiu cirkuláciu vody, takžešetríte vodu aj energiu.

Dávkovací asistent

S dávkovacím asistentom bude zabezpečené optimálne a tichšie umývanie. Čistiaci prostriedok sa presunie zo zásobníka na čistiace prostriedky do špeciálnej záchytnej misky v hornej časti koša, kde sa úplne rozpustí.


Šetrná starostlivosť o sklo

Pretože mäkká voda spôsobuje koróziu skla, je umývačka BoschSMU4HVS31Eopatrená automatickou reguláciou tvrdosti vody. S týmto opatrením nedochádza k poškodeniu krehkého riadu, ako je sklo a porcelán.

AquaStop

Systém AquaStop je tvorený dvojvrstvovou prívodnou hadicou, bezpečnostným ventilom a podlahovou vaňou s plavákovým spínačom a zaisťuje 100 % ochranu proti poškodeniu vodou.

Veľmi tichá prevádzka

Umývačkaje vybavená motorom Eco Silence Drive, ktorý poskytuje vysoký výkonumývania pri nízkych emisiách hluku.Je vybavený bezuhlíkovým, energiu šetriacim motorom, ktorý optimálne znižuje hluk vznikajúci trením a zaisťuje plynulejšiua tichšiu prevádzku.

Príborová zásuvka VarioDrawer

Zásuvka VarioDrawer je odkladacia úroveň naviac v hornej časti umývačky riadu, ktorá vám vyrieši problém s nedostatkom miesta na príbory. Jedná sa o ideálne miesto nielen na príbory, ale aj malé kuchynské potreby a tiež ju môžete použiť pre espresso šálky. Tento systém poskytuje jednoduchšie plnenie umývačky riadu a prináša viac miesta v spodnom koši.

Vario pánty

Doteraz boli plne integrované umývačky stavané tak, že boli primontované k hornej doske a medzi čelnými panelmi skriniek zostávali medzery. To už je minulosťou. Vďaka systému VarioHinge už nemusíte robiť kompromisy. Pri otváraní spotrebiča je plne integrovaný čelný panel skrinky ľahko stlačený smerom nahor. Počíta sa s malými, pravidelnými škárami v hornej časti skrinky.

Výškovo nastaviteľný kôš

Vďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho nastaviteľná až o 5 cm v troch polohách. Môžete si tak vnútorný priestor prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Vyberte správny program

Umývačky Bosch s inteligentným pripojením vám uľahčia každodenný život. Technológia Home Connect s funkciou ľahkého štartu odporučí vždy ten pravý program priamo z mobilu, alebo tabletu. Nemusíte myslieť na to, koľko vám zostáva tabliet, aplikácia Home Connect ich bude počítať za vás. V prípade nutnosti servisného zásahu využite vzdialenú diagnostiku a nechajte skontrolovať vašu umývačku cez internet. Môžete ju tiež ovládať hlasom vďaka kompatibilite so zariadením Amazon Alexa. Alebo proste len sledujte notifikácia v mobile, nech viete, za ako dlho bude riad umytý. Smart podpora, a šikovné riešenie to je Home Connect. Teraz vo všetkých nových umývačkách Bosch.

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU4HVS31E