Vstavaná umývačka riadu Amica MI 638 CEBLD, 60 cm

Vstavaná umývačka riadu Amica MI 638 CEBLD, 60 cm

Vstavaná umývačka riadu Amica MI 638 CEBLD, 60 cm

  • Energetická trieda: G
  • Kapacita pre až 14 súprav riadu
  • Nastavte si umývanie pomocou 8 prednastavených programov
  • Naprogramujte si začiatok umývacieho programu na dobu, kedy vám to vyhovuje
  • Systém HotAir riad usuší priamo v umývačke prostredníctvom odparenia vody z riadu a jej kondenzácie
  • Možnosť nastavenia výšky horného koša aj pri plnom naložení
  • Maxi Space3 - zásuvka na príbory
  • Zabezpečenie AquaStop proti úniku vody
  • Indikátor na podlahe na prehľad o stave umývania
  • Rozmery: 815 x 598 x 550 mm (VxŠxH)

 

Neváhajte a kúpte si veľmi úspornú umývačku riadu ešte dnes!

Kód výrobku: MI638CEBLD

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané umývačky

Najpredávanejšie Vstavané umývačky

1
2
Skladom
3
Skladom

Vstavaná umývačka riadu Amica MI 638 CEBLD, 60 cm

Vstavaná umývačka riadu AMICA MI 368 CEBLD sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej kuchyne. Praktický predný ovládací panel informuje o zvolenom programe, aktívnych funkciách a zvyšnú dobu do konca programu. Umývačka disponuje taktiež funkciou odloženého štartu, ktorá posunie spustenie programu o 1-24 hodín. Hlučnosť dosahuje maximálne 45 dB

 


 

Jednoduchá obsluha

Amica MI 368 CEBLD​ pohodlne pojme až 14 súprav riadu. Na výber máte z 8 automatických programov, ako sú: program Eco 45°C, štandardný - 55°C, intenzívne umývanie 60°C, krátky program 30' 45°C/30 min, program Auto 45° - 55°C, program na riad zo skla 40°C, hodinový program 60°C/60 min.

Program Intenzívne umývanie oceníte pri značne znečistenom alebo pripálenom riade. Program využíva maximálnu teplotu umývania a zvýšenú dávku čistiaceho prostriedku, ktorý dokonalo odstráni aj pripálený tuk.

 


 

Zabezpečenie AquaStop

Vodná stopka je elektronická ochrana umývačky, ktorá automaticky vypne prívod vody priamo v kohútiku v prípade akejkoľvek poruchy, ktorá by akokoľvek ohrozila bezpečnosť vašej domácnosti.

Odložený štart

Funkcia Odložený štart umožňuje odložiť štart umývacieho cyklu až o 24 hodín.

 

Sférové umývanie

Potrebujete zapnúť umývačku, ale máte zaplnený iba jeden kôš? Teraz môžete umývačku zapnúť aj v tomto prípade. Táto funkcia prináša úsporu času a peňazí.

Riad suchý ihneď po umytí

Pokiaľ potrebujete vytiahnuť riad z umývačky ihneď a suchý, nie je nič jednoduchšieho, než použiť systém TurboDrying. Doplnkový ventilačný systém vháňa do umývačky vzduch, ktorý v nej cirkuluje, a zaisťuje tak omnoho účinnejšie sušenie. Riad je potom dokonalo suchý a lesklý, a to aj po umytí pri nízkych teplotách. 

 

Tretí kôš na príbory

Kôš na príbory je inštalovaný na vodičoch lištách s plným výsunom. Vďaka tomu je možné stredovú časť koša jednoducho vybrať, a po vytiahnutí príborov rovnako jednoducho umiestniť späť do umývačky. MaxiSpace3, to je účinnosť umývania, komfort užívateľa a ešte väčšia kapacita umývačky.

Nastaviteľný horný kôš

Pre ešte komfortnejšie používanie umývačky môžete jednoducho regulovať výšku horného koša. Výšku si môžete nastavovať aj pri plnom naložení koša, takže kdekoľvek, kedy vás napadne. 

 

 

Indikátor prevádzky

Aby ste mali vždy prehľad, či je umývačka stále v prevádzke, alebo už program skončil, disponuje spotrebič indikátorom prevádzky. Na zem premieta modré svetlo - v prípade, že program nie je na konci a po skončení umývacieho cyklu svetlo krátko bliká a potom zhasne.

 

 

Vstavaná umývačka riadu Amica MI 638 CEBLD, 60 cm