Vstavaná rúra Beko BIS 35500 XMS

Vstavaná rúra Beko BIS 35500 XMS

Vstavaná rúra Beko BIS 35500 XMS

Energetická účinnosť A, Celková vnútorná kapacita rúry 94 L, Farba Čierna, Nerezová oceľ, Výška 590 mm, Šírka 560 mm, Hĺbka 550 mm

5 rokov plnej záruky na tento produkt po registrácii tu

Kód výrobku: BIS35500XMS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané rúry

Najpredávanejšie Vstavané rúry

1
Vstavaná rúra Bosch HBA534S0 379,00 362,59
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Rúra do každej kuchyne

Ak je pre vás varenie a pečenie koníčkom, tak potrebujete výkonnú rúru, ktorá by vám umožnila byť v kuchyni maximálne flexibilný. Bohatá výbava rúry Beko BIS 35500 XMS z nej robí jedinečný spotrebič, ktorý splní vaše najdivokejšie kuchárske fantázie. Pečenie, grilovanie a dokonca aj pečenie s parou, nič z toho nie je pre rúru Beko BIS 35500 XMS problém. Mnoho prídavných funkcií potom zjednodušujú jej obsluhu a spríjemní vám pobyt v kuchyni. Pečenie bude s týmto špičkovým spotrebičom ešte zábavnejšie a jednoduchšie. Skvelý výkon rúry Beko BIS 35500 XMS podčiarkuje aj jej mimoriadny vzhľad. Atraktívny sklenený povrch je doplnený o nerezové prvky a celok tak pôsobí veľmi elegantne. Čerešničkou na torte je potom nízka spotreba elektrickej energie, ktorá túto rúru radí do energetickej triedy A.

Zahrejte rúru behom chvíľky

Funkcia Booster aktivovaná na začiatku pečenia pomôže nahriať rúru na požadovanú teplotu rýchlejšie a bez dlhého čakania.

Pečenie s automatickou podporou pary

Pri pečení s automatickou podporou pary stačí naliať vodu do určenej nádobky. Rúra si potom počas pečenia sama nadávkuje paru do priestoru rúry a udrží pečené jedlo zvlhčenom prostredí. To samozrejme zabráni vysychaniu jedla, udrží šťavnatosť a zároveň pomôže k vytvoreniu kôrky pečiva.

Lepšie osvetlenie s nižšou spotrebou

Vo vnútri rúry nechýbahalogénové osvetlenie, vďaka ktorému budete mať vždy skvelý prehľad o priebehu pečenia bez nutnosti otvárania dvierok a úniku tepla. Oproti klasickej žiarovke dokáže tá halogénová lepšie osvietiť priestor rúry, má nižšiu spotrebu a nie je ju potrebné tak často meniť.

Vetší objem rúry

Väčší objem rúry 82 l umožňuje piecť viac jedla naraz pri zachovaní rovnakých vonkajších rozmerov. Otvor v linke tak nie je potrebné zväčšovať, aby ste mohli mať väčšiu rúru.

Bezpečné vysunutie upečeného jedla

Teleskopický výsuv pomáha vysunúť plech s pečeným jedlom bez potreby sily. Je vhodný pre bezpečnejšie vybratie rozpáleného plechu.

Bez nečistôt medzi sklami dverí

Pomocou skrutkovača alebo labiek, ktoré sú súčasťou dvierok, možno vnútorné sklo dvierok rúr Beko bez problémov vybrať. To umožní pohodlné vyčistenie zateklých nečistôt medzi sklami.

Automatické vypnutie fúkania pri otvorení

Inteligentný ventilátor je upravený tak, aby sa sám vypol, ak rúru otvoríte. Je to z toho dôvodu, aby sa vám nedostal horúci vzduch priamo do očí.

Jednoduché čistenie skla a dvierok

Špeciálna úprava vnútorného skla rúr umožňuje ľahšie čistenie bez drhnutia. Nečistoty na skle toľko nezostávajú a možno ich zotrieť handričkou.

Program pre krehké mäso

Program nízkoteplotné pečenie je vhodný pre dlhé pečenie más, napr. bôčika, kačice alebo husi. Pomalým pečením po dlhšiu dobu mäso krásne skrehne a zostane jemné a šťavnaté.

Tiché dovretie dverí

Dvierka s pántami SoftOpen-SoftClose tlmí náraz dverí pri zatváraní a zároveň pomáhajú ľahkému otvoreniu jednou rukou.

5 rokov bez starostí

Po registrácii spotrebiča u výrobcu Beko môžete v prípade poruchy využiť predĺženú záruku, ktorá sa na túto multifunkčnú rúru vzťahuje, a to až po dobu 5 rokov.

Registrovať zakúpenú rúru

Vstavaná rúra Beko BIS 35500 XMS
Vstavaná rúra Beko BIS 35500 XMS