Vstavaná rúra BEKO BIE 24301 B

Tovar je vypredaný

Vstavaná rúra BEKO BIE 24301 B

Energetická účinnosť A, Celková vnútorná kapacita rúry 71 L, Farba Čierna, Výška 595 mm, Šírka 594 mm, Hĺbka 567 mm
Kód výrobku: BIE24301B
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané rúry

Multifunkčná rúra Beko BIE 24301 B poteší každú gazdinku. Jej čierne vyhotovenie sa elegantne hodí do každej modernej kuchyne. Vnútorný objem rúry činí 71 litrov. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia konca a začiatku pečenia. Ovládanie rúry zjednodušuje dotykový displej a bezpečnosť zaisťuje zátlačné ovládanie. Celosklenené dvere sú vyrobené bez použitia skrutiek, takže je veľmi ľahké ich čistiť. Detská poistka zaručí, že ani malé dieťa omylom neprepne program či rovno rúru nevypne.

Zahrejete rúru počas chvíľky

Rúra Beko BIE 24301 B ponúka klasické funkcie akohorné a spodné pečenie, ktoré zaistí plynulé a rýchle pečenie. Hodí sa predovšetkým na prípravu koláčov. U pečenia možno tiež využiť ventilátor. Funkciagril je ideálna pre pečenie mäsa, klobás, toastov, rýb či zeleniny. Vybavená je tiež funkciouBooster, ktorá zabezpečuje rýchly nábeh ohrevu na maximum, ktorú využijete napríklad pre rýchly ohrev potravín.

Lepšie osvetlenie s nižšou spotrebou

Oproti klasickej žiarovke dokáže tá halogenová lepšie osvietiť priestor rúry, má nižšiu spotrebu a nie je ju treba tak často meniť.