Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M

Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M

Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M

 • Energetická třída A vám ušetří finance
 • 16 funkcí,mezi kterými si vždy vyberete nejvhodnější v danou chvíli
 • Objemtrouby 71 l poskytuje dostatečný prostor pro vaše pokrmy
 • Pyrolytické čištění vám pomůže zkrátit čas čištění trouby na minimum, při vysoké teplotě spálí nečistoty, které následně stačí utřít vlhčeným hadříkem
 • Otočný ovladač se vyznačuje svou intuitivnou a snadným nastavením požadovaných funkcí
 • LCD displej zajistí dokonalý přehled o aktuálním dění uvnitř trouby
 • Tlumené dovírání dvířek zajistí dokonale tiché dovření
 • Speciální povrch dvířekzajistí dobrou izolaci od vnitřního žáru, aby byla manipulace s nimi maximálně bezpečná
 • Funkce Rozmrazování se skvěle hodí pro urychlení přípravy vašeho jídla
 • Pomocí funkce Gril dosáhnete dokonale propečených jídel se zlatavou kůrkou na povrchu
 • Příslušenství: 1x rošt, 1x smaltovaný plech na pečení, 1x hluboký plech
 • Rozměry: 594 x 595 x 567 (VxŠxH)

Neváhejte a kupte si svou vestavnou troubu AEG ještě dnes!

Kód výrobku: BPE842320M

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Vstavaná rúra AEG BPE 842320M

Zaobstarajte si do svojej kuchyne dokonalého pomocníka, vďaka ktorému budete pripravovať lahodné pokrmy, a to vstavanú rúru AEG BPE 842320M. Jedná sa o spotrebič, ktorý každého očarí svojím moderným prevedením. Naviac sa pýši povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, takže bude neustále vyzerať, ako by ste ho zrovna vyleštili. Veľkou výhodou sú automatické váhové programyči teploty, ktoré sa postarajú o to, že sa dočkáte vždy tých najlepších výsledkov. Celý proces varenia vám uľahčí aj pamäťová funkcia, v ktorej nájdete často používané nastavenia.

 Jednoduchá údržba

Odstrániť mastnotu a pripálené zvyšky jedla z vnútorného priestoru rúry býva občas naozaj výzva. Firma AEG samozrejme prišla s veľmi praktickým riešením. Vybavila svoj spotrebič funkciou pyrolytického čistenia. Tá sa aktivuje len stlačením tlačidla a počas chvíľky premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na jemný popol. Ten potom odstránite pomocou navlhčenej handričky. Už nikdy tak nebudete musieť kupovať drahé čistiace prostriedky, ktoré vám aj tak nezaručia, že všetky nečistoty odstránite na 100 %.

 Bezpečnosť na prvom mieste

V priebehu varenia ste vy i vaši najbližší, prevažne neposedné deti, vystavení neustálemu nebezpečiu popálenia. Našťastie, rúra AEG je prispôsobená použitiu v domácnostiach a eliminuje toto riziko. Dvere spotrebiča sa totiž pýšia špeciálnym povrchom, vďaka ktorému ostávajú, aj po niekoľkých hodinách pečenia, relatívne chladné na dotyk. Vďaka tomu budete môcť púšťať deti do kuchyne a naplno sa venovať príprave pokrmu bez strachu, že sa niečo stane.

 Dokonalý prehľad

Vstavaná rúra AEG disponuje veľmi praktickou sondou na pečenie. Tá je priamo spojená s ovládacím panelom, vďaka čomu pracuje aj ako teplomer. Jednoducho ju zasuniete do stredu pečeného mäsa alebo ryby, nastavíte teplotu a potom budete len čakať. Akonáhle bude pokrm upečenýpresne tak, ako máte radi, budete upozornení.Vďaka tomu je zaistený dokonalý prehľad o tom, čo sa deje vo vnútri rúry a či je už jedlo pripravené na servírovanie.

 Jednoduché a intuitívne ovládanie

Nie je nič horšie, ako keď musíte po kúpe nového spotrebiča stráviť celý deň s nosom zaboreným v manuáli. To sa vám našťastie so všestrannou rúrou AEG nestane. Disponuje totiž citlivým otočným ovládačom, ktorý vám zaistí úplnú kontrolu nad procesom varenia, nastavením času, teploty i funkcií rúry. O tom, aké máte práve zvolené nastavenie, vás bude informovať farebnýLCD displej, ktorý sa ovláda obyčajným dotykom.

Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M
Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M
Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M
Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M
Vstavaná rúra AEG Mastery BPE842320M