Vstavaná parná rúra Amica TXB 120 NTCRBDKB, A+, 77l VADA VZHĽADU,

Vstavaná parná rúra Amica TXB 120 NTCRBDKB, A+, 77l VADA VZHĽADU,

Vstavaná parná rúra Amica TXB 120 NTCRBDKB, A+, 77l VADA VZHĽADU,

 • Energetická trieda A+ ti zaistí veľkú úsporu peňazí
 • Veľký vnútorný objem rúry 77 l
 • Vyber si z 11 programov na pečenie ten, ktorý práve potrebuješ
 • Dokonalé pečenie na viacerých úrovniach rúry
 • Využi super rýchly ohrev - rúra dosiahne teplotu 150 °C za 4 minúty
 • S funkciou SoftSteam budú tvoje pokrmy ešte nadýchanejšie a chrumkavejšie
 • Automatické otváranie dverí ti pomôže, keď potrebuješ otvoriť rúru a nemáš voľnú ruku
 • Teleskopické výsuvné mechanizmy s funkciou STOP minimalizujú riziko popálenia
 • S BakingPro Systémom máš zabezpečené rovnomerné pečenie vo všetkých častiach rúry
 • Jednoduché ovládanie pomocou podsvietených gombíkov
 • Rozmery: 595 x 595 x 575 mm (VxŠxH)

Neváhaj a kúp si výkonnú parnú rúru s mnohými šikovnými funkciami ešte dnes!

Kód výrobku: TXB120NTCRBDK_ZT11

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče ZLACNENÉ

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče ZLACNENÉ

1

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má .

 

Výkonný pomocník

Vstavaná rúra Amica TXB 120 NTCRBDKB sa vďaka svojmu dômyselnému vyhotoveniu a modernému čiernemu dizajnu hodí do každej štýlovej kuchyne a navyše jej dodá aj osobitý štýl, ktorý vám bude každá návšteva závidieť.

Ale nebojte sa, nie je to len obal, čo vám môže tento spotrebič ponúknuť. Aj to čo skrýva vo vnútri, vás určite poteší. V prvom rade je to veľké množstvo funkcií, presnejšie povedané 11 programov, ktoré vám uľahčia a predovšetkým spríjemnia prípravu pokrmov.

Ďalším vylepšením sú napríklad teleskopické vysuniete plechu, ktoré zaisťujú jednoduchú manipuláciu, reflexné sklo dverí a rošt s bezpečnostnou funkciou.

Rúra AMICA sa pýši nízkou spotrebou, ktorá ju zaradila do úspornej energetickej triedy A. Nebudete teda musieť mať strach o životné prostredie či o vaše úspory.

 

 
.

Super rýchly ohrev

Ako by sa vám páčilo, keby rúra dosiahla požadovanú teplota naozaj behom pár minút? Že je to nemožné? Tak to sa mýlite. Funkcia super rýchly ohrev sa postará o to, že dosiahnuť teplotu 150 °C bude trvať len 3 minúty = čo je o 20 % rýchlejšie ako je štandard.

Podvietené gombíky 

Elegancia a ergonomickosť = tak by sa dali popísať moderné gombíky, ktoré zaisťujú jednoduché a intuitívne ovládanie. To je ešte podporené vďaka číselným posvieteným piktogramom. Navyše uľahčujú aj samotné čistenie spotrebiča.

.

Samočistiace dosky

Tiež si viete predstaviť trávenie svojho voľného času nejako efektívnejšie a hlavne príjemnejšie ako pri čistení rúry? Ak áno, tak vás určite potešia samočistiace katalytické dosky, ktoré absorbujú mastnotua zabraňujú tak usadzovaniu a vzniku nečistôt vo vnútri spotrebiča.

.

Jednoduché odstránenie dverí rúry

Pre ľahšie čistenie je možné skla z dvierok ľahko vybrať a to bez nutnosti odinštalovanie celých dverí. Pýtate sa, ako je to vôbec možné? Za všetko môžete byť vďační 2 svorkám, ktoré sú dostatočne pevné, aby držali všetko pri sebe, ale zároveň umožňujú jednoduchú manipuláciu.

BakingPro Systém

Vďaka systému BakingPro System™ sa už nemusíte obávať nerovnomerne upečených koláčov či buchiet vďaka novým väčším vykurovacím telesám.

Koláče aj buchty budú vždy perfektne upečené ako uprostred, tak po okrajoch tiež vďaka presnej teplote a dokonalému rozloženiu tepla v celom priestore rúry.

.

Teleskopický výsuvný mechanizmus

Teleskopické výsuvné mechanizmy s funkciou STOP vám uľahčia manipuláciu s horúcimi plechmi a minimalizujú riziko popálenia.

Automatické otváranie dverí

Ako otvoriť dvere rúry pokiaľ držíme ťažký plech oboma rukami? Najlepšie tak, že sa dvere otvoria samé!

Amica rozumie vašim potrebám a tak vyvinula systém automatického otvárania dverí, vďaka ktorému sa stačí ľahko dotknúť rukoväte dvierok napríklad lakťom a dvere rúry sa automaticky otvoria.

.

Recepty

Recepty na vnútornej strane dverí sú vždy po ruke - obsahujú informácie o type pokrmu, teplote, úrovni roštu a času pečenia.

 

Vstavaná parná rúra Amica TXB 120 NTCRBDKB, A+, 77l VADA VZHĽADU,