TP-LINK TL-WA730RE

TP-LINK TL-WA730RE

TP-LINK TL-WA730RE

Kód výrobku: TLWA730RE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Extendery

Najpredávanejšie Extendery

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Bezdrôtový opakovač TP-LINK TL-WA730RE slúži na vytvorenie pokročilej bezdrôtovej siete so širším pokrytím a dlhším dosahom a umožňuje tak vytvoriť bezdrôtovú infraštruktúru bez potreby hŕby káblov. Ako východiskový bezdrôtový režim je nastavený režim opakovača signálu, ktorý pracuje ako "prenášacia stanica" a zbiera bezdrôtové signály vysielané zo smerovača alebo prístupového bodu siete a signál bezchybne opakuje a vysiela do predtým nedostupných alebo káblovo ťažko pripojiteľných miest. Zariadenie je ďalej vybavené funkciou automatického opakovača, ktorá zaistí okamžité pripojenie k nezabezpečenej sieti stlačením tlačidla na púzdre opakovača signálu. Zariadenie umožňuje dosiahnuť maximálneho výkonu nielen s produktmi IEEE 802.11n, ale dokáže dosiahnuť plnej rýchlosti 54 Mbit/s i po pripojení k produktom IEEE 802.11g.

Rýchlosť a dosah bezdrôtovej siete Wireless N

S podporou štandardu IEEE 802.11n zariadenia TL-WA730RE môžete vytvoriť bezdrôtovú sieť a dosiahnuť až 9-krát vyššej rýchlosti a 4krát väčšieho dosahu než u klasických produktov IEEE 802.11g. S rýchlosťou prenosu dát až 150 Mbit/s zariadenie prináša vyšší výkon, s ktorým si lepšie užijete prehliadanie internetu, zdieľanie súborov, vysielanie dátového prúdu, videa alebo internetového telefonovania.

Režim opakovača signálu - posilnenie signálu

Zariadenie TP-LINK TL-WA730RE je predvolene určené na prevádzku ako opakovač signálu, ktorý zosilňuje bezdrôtový signál WLAN a prenáša ho na väčšiu vzdialenosť, pričom prekonáva prekážky a zvyšuje celkovú kvalitu signálu siete. Zariadenie môže pracovať aj v konvenčnom režime prístupového bodu, keď pristupuje k internetu cez ADSL/káblový modem a prepájate bezdrôtovú a káblovú sieť.

Pripojenie jedným tlačidlom

TL-WA730RE má tlačidlo opakovača signálu, ktoré umožňuje jednoducho vytvoriť bezdrôtové pripojenie pomocou nezabezpečenej siete stlačením a podržaním tohto tlačidla po dobu cca 5 sekúnd. Po úspešnej automatickej konfigurácii je toto pripojenie rýchlo k dispozícii všetkým užívateľom, bez toho, aby ste niečo museli konfigurovať na webovej stránke!

Plná kompatibilita s produktami 54 Mbit/s

Bezdrôtový opakovač signálu TP-LINK TL-WA730RE je plne kompatibilný s produktami štandardu IEEE 802.11g, vrátane smerovačov, prístupových bodov alebo adaptérov, a podporuje plnú rýchlosť 54 Mbit/s a maximálny výkon pri spojení s produktmi 802.11g. Z tohoto dôvodu pri dnešnom rýchlom vývoji produktov IEEE 802.11n nemusí zariadenie TL-WA730RE znamenať len zachovanie existujúcej investície 54 Mbit/s, ale aj prípravu vašej bezdrôtovej siete na produkty štandardu IEEE 802.11n.

Šifrovanie WPA/WPA2 - pokročilé zabezpečenie

Čo sa týka zabezpečenia bezdrôtových sietí, šifrovanie WEP už nepatrí medzi najsilnejšie a najúčinnejšie ochrany proti vonkajším útokom. TL-WA730RE ponúka šifrovanie WPA/WPA2 (osobné i podnikové) vytvorenie aliancií WI-FI, ktoré chránia bezdrôtovú sieť pred hrozbami zvonku.

Utilita pre jednoduché nastavenie

Okrem tlačidla opakovača signálu je zariadenie dodávané aj s diskom CD obsahujúcim Asistenta pre jednoduché nastavenie, ktorý vás prevedie krok za krokom postupom nastavenia a pomôže vám aj s konfiguráciou bezdrôtovej siete a zabezpečenia, čo ocenia predovšetkým neskúsení užívatelia.