Menu
Menu

TP-Link TD-W8961NB

TP-Link TD-W8961NB

TP-Link TD-W8961NB

Kód výrobku: TDW8961NB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Bezdrôtový router TP-Link TD-W8961NB je zariadenie, ktoré spája funkcie vysokorýchlostného ADSL modemu, routeru a bezdrôtového prístupového bodu. Zariadenie je tak ideálne pre užívateľov, ktorí chcú získať komplexné riešenie pre domácu sieť.

Podpora najnovšieho štandardu ADSLumožní dosiahnuť maximálnej rýchlosti a s podporou bezdrôtového štandardu 802.11n 15x vyššiu rýchlosť a 5x väčší dosah než u produktov podporujúcich staršie štandardy. Vďaka maximálnej prenosovej rýchlosti 300 Mbps vo vnútornej sieti môžete využívať aj aplikáce náročné na dáta, ako je streamovanie HD videí, hranie online hier alebo zdieľanie súborov. Podpora technológie MIMO a dve antény zaistia lepší výkon spojenia a vyššiu prenosovú rýchlosť. Prístup k internetu je zabezpečený vďaka pripojeniu DLS, podporujúcemu vyššie rýchlosti (sťahovanie dát až 24 Mbps).

Zabezpečenie je zaistené šifrovaním WPA a tlačidlom QSS, ktoré vám umožní ľahko pripojiť klientske zariadenie k sieti bez nutnosti znalosti hesiel či zložitých nastavení. Zariadenie tiež podporuje automatickú aktualizáciu firmvéru, čo zaistí bezpečnú prevádzku. Ďalej sa o bezpečnosť stará firewall s NAT a SPI, ktorý kontroluje prichádzajúce pakety skôr, ako sú prijaté. Filtrovanie prístupov na základe MAC alebo IP adresy je už samozrejmosťou. Vďaka tomu môžete nastaviť zásady obmedzenia prístupu pre detí alebo zamestnancov.

Inštaláciou Vás prevedie viacjazyčný sprievodca na CD. Vďaka tomu môžu router nastaviť aj užívatelia menej znalí sieťových prvkov. Všetko trvá maximálne niekoľko málo minút.

TP-Link TD-W8961NB
TP-Link TD-W8961NB
TP-Link TD-W8961NB
TP-Link TD-W8961NB