Toshiba Satellite C55-A-1RH (PSCJEE-00Q005CZ) ROZBALENO

Toshiba Satellite C55-A-1RH (PSCJEE-00Q005CZ) ROZBALENO

Toshiba Satellite C55-A-1RH (PSCJEE-00Q005CZ) ROZBALENO

Kód výrobku: C55A1RH_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Najpredávanejšie Lacné notebooky

1
2
3

Notebook Toshiba Satellite C55-A-1RH je svojou nízkou cenou a výbavou, ktorá skrýva slušný výkon, veľmi dostupným nástrojom ako do práce, tak aj do školy. Jeho výkon je ukrytý v elegantnom čiernom tele. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť 2,4 kg ho predurčujú k tomu, aby bol ideálnym pomocníkom na cestách. K tomu mu pomáha aj batéria, ktorá vydrží až 3,5 hodiny. Obraz si môžete vychutnávať vďaka 15" LED displeju s HD rozlíšením, ktorý disponuje HDMI výstupom.

O výkonovú stránku notebooku sa stará štvorjadrový procesor Intel Pentium N3520, ktorý je taktovaný na frekvencii 2,166 GHz. Procesoru sekunduje operačná pamäť s veľkosťou 4 GB(DDR3-SDRAM), ktorú v prípade potreby rozšírite až na 8 GB. Tieto dva hardvérové kúsky tak zaisťujú plynulý chod operačného systému, ktorým je Windows 8.1. Grafické zobrazenie má na starosti integrovaná grafická karta Intel HD Graphics, ktorá vystačí na kancelársku prácu i nenáročné hry. Všetky svoje dokumenty a zložky si uložíte na pevný disk s veľkosťou 500 GB.

Klávesnica má aj numerickú časť, čo iste oceníte. Samozrejmosťou sú porty USB 2.0 a 3.0, VGA a HDMI port, Bluetooth, Wi-Fi štandardy 802.11b, 802.11g, 802.11n, takže sa kedykoľvek pripojíte na internet a budete online. Svoje súbory si zálohujete vďaka optickej mechanike DVD Super Multi DL.

 

Bluetooth je otvorený štandard pre bezdrôtovú komunikáciu prepájajúcou dve a viac elektronických zariadení, napr. mobilný telefón, PDA, osobný počítač alebo bezdrôtové slúchadlá.

 
 
 
 
USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie počítača k najrôznejším zariadeniam, napríklad k videokamerám, čítačkám pamäťových kariet, MP3 prehrávačom či tlačiarňam a externým diskom. Verzia 3.0 prináša oproti starším verziám prenosovú rýchlosť 5 Gbit/s, a napriek tomu je spätne kompatibilná ako s USB 2.0, tak s USB 1.1.
 
 
 

Bezdrôtová technológia Wi-Fi vám umožní byť online všade tam, kde zachytíte signál. Ľahko sa tak zadarmo pripojíte v reštauráciách, nákupných strediskách alebo v knižnici.
 
 
 
 
Operačný systém Windows 8 je navrhnutý predovšetkým pre počítače s dotykovou obrazovkou, u ktorých môžete naplno využívať všetky jeho funkcie. Užívateľské rozhranie Modern User Interface (METRO) prináša náhradu starého prostredia známeho z predchádzajúcich verzií operačných systémov Windows. Dlaždicovitý systém umožňuje intuitívnejšie a jednoduchšie ovládanie všetkých funkcií. 
Toshiba Satellite C55-A-1RH (PSCJEE-00Q005CZ) ROZBALENO
Toshiba Satellite C55-A-1RH (PSCJEE-00Q005CZ) ROZBALENO
Toshiba Satellite C55-A-1RH (PSCJEE-00Q005CZ) ROZBALENO