Menu
Menu

"Tesoro Colada Evil Cherry MX Red USB CZ+SK, červená

"Tesoro Colada Evil Cherry MX Red USB CZ+SK, červená

Kód výrobku: KLATR1333

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné klávesnice

Najpredávanejšie Herné klávesnice

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Firma TESORO prináša profesionálnu hernú klávesnicu COLADA Evil. Colada je svetoznámy meč španielskeho hrdinu Rodriga Diaz de Vivar. Hovorí sa, že nikdy nebol porazený v bitke. Je to symbol víťazstva a bojového ducha. Tak ako Rodrigo šiel od víťazstva k víťazstvu, tak aj vy budete porážať svojich nepriateľov v každej hre, aká vás napadne.

Špecialitou tejto klávesnice sú prepínací klávesy. Táto verzia je dodávaná s Cherry MX Red switch. Klávesy Red MX majú vysoký zdvih a vertikálnu spätnú odozvu stlačení. Pritom nepotrebuje toľko sily na stlačenie a tak sú veľmi obľúbené medzi hráčmi všetkých žánrov. Pri stlačení nevydávajú žiadny zvuk a do pôvodnej polohy sa vracajú okamžite. Výrobca uvádza, že každý kláves s prehľadom zvládne viac ako 50 miliónov stlačení bez akéhokoľvek poškodenia. Výber zo 4 farieb LED podsvietenia jednotlivých znakov umožňuje hranie aj za tmy a stále budete mať veľký prehľad.

Mechanická klávesnica vyrobená z hliníka má extrémnu výdrž a odolnosť voči poškodeniu. Vydrží aj silný úder. Nehrozí teda, že by ste klávesnicu poškodili nešetrným zaobchádzaním. Vrchný a spodný diel sú k sebe pripojené pevnými skrutky s imbusovou hlavou. Klasické mäkké krížové skrutky, ktoré sú používané u plastových klávesníc, sa môžu poškodiť pri doťahovaní závitov a znehodnotiť celé telo. TESORO sa snažilo eliminovať všetky tieto aspekty a podarilo sa to výborne. Kovový vzhľad je veľmi pekný a dobre dopĺňa každý herný kútik.

Samozrejmosťou je veľa doplňujúcich funkcií. Vďaka priloženému softvéru môžete naprogramovať až 5 herných profilov a 300 makier. Sama klávesnica má integrovanú pamäť o veľkosti 512 kb pre uchovanie týchto nastavení. Pod klávesom Space (medzerník) sú tri tlačidlá pre rýchla makrá. COLADA umožňuje prepínanie medzi módmi 6 N-Key a Full N-Key - pri 6 N-Key zaznamená stlačení 6 klávesov naraz a pri použití režimu Full N-Key až všetkých klávesov naraz. Nebudete teda obmedzovaní v žiadnej situácii, ktorá môže nastať.

Na tele nájdete 2 USB porty a 3,5 jack pre mikrofón aj slúchadlá. Klávesnica je k PC pripojená pomocou kábla s pozláteným USB konektorom. Ten zaisťuje lepšiu a stabilnejšiu konektivitu.