Taurus - Kúpeľňová predložka 60x90 cm (béžová)

Taurus - Kúpeľňová predložka 60x90 cm (béžová)

Taurus - Kúpeľňová predložka 60x90 cm (béžová)

Kód výrobku: 179-0026/005

Chcete oživiť vzhľad kúpeľne a skombinovať všetko tak, aby jednotlivé prvky dokonalo ladili? Taurus kúpeľňová predložka sa môže svojim dekorom tiež podieľať na vzhľade danej miestnosti. Jedná sa o príjemne vyzerajúcu predložku, ktorá bude vhodná do akejkoľvek kúpeľne. Zvolený materiál ponúka tepelne izolačnú funkciu, vďaka ktorej budete pri výstupe z vane, alebo zo sprchy stáť na teplom a príjemnom podklade. Dĺžka vlasu je 18 mm. Tiež minimalizuje možnosť nepríjemného zranenia a tým sa výstup z vane stane o mnoho bezpečnejší.

Je vyrobená z materiálu PAC Supersoft. Zvolený typ syntetického vlákna je pevný a odolný. Jeho prednosťou sú rýchloschnúce vlákna s vynikajúcou savosťou. Vyniká tiež svojou odolnosťou proti vplyvom svetla a poveternostným podmienkam. Na dotyk je vlákno veľmi jemné, mäkké, pohodlné a vôbec sa nemačká. Tiež sa nestane, že by sa na vláknach tvorili hrčky. Tento typ akrilového materiálu sa veľmi ľahko udržuje a čistí. Je odolný voči plesniam a baktériám. Spodná strana je opatrená protišmykovým náterom. 

Kolekcia kúpeľňových koberčekov od návrhárky Mel Weisweiler má natoľko špecifický rukopis, že ho nejde zameniť. Medzinárodne uznávaná interiérová návrhárka priniesla do svojej kolekcie Happy Horoskope energické farby, tvary a moderný štýl. Predložky so znamením zverokruhu môžete venovať ako milý darček. Do svojej práce vkladá lásku a svieži nádych. 

Kúpeľňová predložka má rozmery 60x90 cm. 

 

 

Výhody:

  • príjemný dekor
  • mäkký materiál
  • protišmykový náter

 

Vyhotovenie:

  • materiál: PAC Supersoft
  • dekor: béžová

 

Dodanie:

  • zmontované
Taurus - Kúpeľňová predložka 60x90 cm (béžová)