Tampere B TYP 71 (schoko dub bardolino)

Tampere B TYP 71 (schoko dub bardolino)

Tampere B TYP 71 (schoko dub bardolino)

Kód výrobku: 580-0340/050

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3
Skladom

Šatník Tampere v ľavom vyhotovení púta pozornosť svojím dekoratívnym frézovaním, ktoré ju odlišuje od ostatných skríň. Disponuje praktickým úložným priestorom za nepriehľadnými dverami a tiež zásuvkou. Vo vnútri sa nachádza jeden výsuvný vešiak, ktorý zabezpečí jednoduchý prístup do zadnej časti skrine.

Rustikálny charakter obytného programu možno uvidieť na všetkých jednotlivých typoch nábytku. Okrasné frézované detaily zdôrazňujú jeho krásu a vďaka tomuto reliéfnemu prvku je ešte viac poukázané na vidiecky štýl, ktorý je programu vlastný.

 

Detailne vyhotovená zásuvka je obohatená o kovové úchytky. Tie dizajnovo pripomínajú retro úchytky z minulého storočia, ktoré sú nadčasové a neustále obľúbené. Ich zlatisté vyhotovenie dopĺňa farebný dekor.

Skriňa Tampere disponuje výsuvným vešiakom, ktorý uľahčí orientáciu v skrini a ľahko sa dostanete aj do jej zadnej časti. Zásuvka v spodnej časti skrine poslúži napríklad na uloženie prezuviek a papúč alebo rôznych drobností, ktoré chcete mať po ruke, ale nenachádzate pre nich vhodné miesto.

Prednú plochu, rímsu a horné dno tvorí drevovláknitá doska MDF. Táto doska je typická svojou povrchovou úpravou. Predná plocha je veľmi pevná a odolná. Korpus je vyrobený z drevotrieskových dosiek LDTD, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou. Oba typy dosiek sú plne umývateľné. Vďaka zvoleným materiálom bude následná údržba veľmi jednoduchá.

 

Výhody:

  • dekoratívne frézovanie
  • praktické členenie úložného priestoru
  • vrátane výsuvného vešiaku

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD/MDF 
  • dekor: schoko dub bardolino

 

Dodanie:

  • zmontované
Tampere B TYP 71 (schoko dub bardolino)
Tampere B TYP 71 (schoko dub bardolino)
Tampere B TYP 71 (schoko dub bardolino)