Súprava filtrov pre čističky vzduchu Winix 45CHC

Súprava filtrov pre čističky vzduchu Winix 45CHC

Súprava filtrov pre čističky vzduchu Winix 45CHC

  • Spoločnosť Winix je naozajstným špecialistom na starostlivosť o zdravý a čistý vzduch, čo dokazujú aj najrôznejšie získané certifikáty.
  • Napríklad od Americkej asociácie výrobcov domácich spotrebičov, ktorá potvrdzuje účinné zbavovanie dymu, prachu či peľu, The British Allergy foundation preukázala silné redukovanie alergénov a Laboratórium Yonsei University potvrdila zníženie najbežnejších vírusov chrípky až na 99,6 % počas jednej hodiny.

Kód výrobku: 45CHC

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Čističky vzduchu

Najpredávanejšie Čističky vzduchu

1
2
Skladom
3
Skladom

Profesionál na zdravé dýchanie

Spoločnosť Winix je naozajstným špecialistom na starostlivosť o zdravý a čistý vzduch, čo dokazujú aj najrôznejšie získané certifikáty. Napríklad od Americkej asociácie výrobcov domácich spotrebičov, ktorá potvrdzuje účinné zbavovanie dymu, prachu či peľu, The British Allergy foundation preukázala silné redukovanie alergénov a Laboratórium Yonsei University potvrdila zníženie najbežnejších vírusov chrípky až na 99,6 % počas jednej hodiny.


Jednoduchá výmena

Náhradné filtre Winix 45CHC sú určené pre čističku vzduchu WAC-U450. Umiestnené sú v kazete, ktorá sa celá vymení, a tak je ich použitie veľmi praktické. K predĺženiu ich funkčnosti môžete filtre umývať (HEPA filter maximálne dvakrát). Nutnosťou je však ich poriadne vyschnutie. Filtre vydržia pri priemernej prevádzke minimálne 1 rok.

Súprava filtrov pre čističky vzduchu Winix 45CHC