Sunny

Sunny

Sunny

Kód výrobku: 0

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Nábytkový program Sunny je ako stvorený do detských izbičiek. Po vzhľadovej stránke sa dá hovoriť o modernom dizajne. Navyše je veľmi pútavý pre nevšedné farebné kombinácie a variabilitu jednotlivých prvkov. Geometrický motív je opakovane vidieť v celom vyhotovení nábytku. Tvary úchytiek sú tiež ladené do hranatých tvarov, ktoré dopĺňajú nastavené vyhotovenie. Striedanie farebných kombinácií je veľmi hravé a tým sa stáva pútavé snáď pre každé dieťa.

Program vám ponúka veľké množstvo jednotlivých prvkov od postelí až po TV stolíky, ktoré si môžete ľubovoľne poskladať do požadovanej zostavy, ktorá bude zodpovedať vašim predstavám a rozmerom miestnosti. Ďalej ponúka veľké množstvo úložného priestoru a veľa ďalších praktických detailov. Vďaka širokej ponuke ho môžete využiť nielen v detskej izbe, ale svoje uplatnenie nájde kdekoľvek v domácnosti.

Na jeho výrobu boli využité pevné drevotrieskové dosky, ktoré sú praktické vďaka odolnosti voči oderu a poškriabaniu. Tieto vlastnosti budú v detskej izbe určite ocenené. Ďalšou výhodou je nenáročná údržba povrchu, vďaka čomu sa môžete dlho tešiť zo žiarivých farieb.

S týmto programom bude váš interiér nadmerne útulný!

Sunny
Sunny