Stool - Taburet (move light taupe/drevo - orech nohy)

Stool - Taburet (move light taupe/drevo - orech nohy)

Stool - Taburet (move light taupe/drevo - orech nohy)

Kód výrobku: 100-0132/047

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
Skladom
3
Skladom

Pokiaľ ste si povedali, že je vhodná chvíľa na dizajnovú zmenu vašej obývacej izby, iste si starostlivo vyberáte bytové prvky, ktoré sa stanú jej súčasťou. Akonáhle si zvolíte tie najzákladnejšie prvky, prichádza chvíľa na detaily a menšie doplnky. Ak je vaším snom zariadiť si modernú obývaciu izbu s rozsiahlym miestom na sedenie, môžete si zvoliť taký sedací nábytok, ktorý vám nezaberie príliš priestoru. Praktickým a veľmi úsporným riešením je taburet Stool. 

Dnešný dizajn ponúka veľa užitočných prvkov a taburet je jedným z nich. Rozmerovo je veľmi nenáročný a na jeho výrobu bol použitý ten najkvalitnejší poťahový materiál. Vizuálne je doplnený o decentné nožičky v dekore orech, ktoré ho ľahko dozdobia.

Môže byť využitý ako ďalšia plocha na sedenie, alebo podnožka pri sledovaní televízie. Nie je potrebné sa obávať, že by sa stal nadbytočným kusom nábytku. V prípade početnejšej návštevy budete radi, že ho máte k dispozícii. Navyše sa môže pýšiť pohodlným čalúnením, vďaka ktorému bude posedenie príjemné pre každého.

Doporučená nosnosť do 125 kg.

 

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • tvar štvorca
  • kvalitný poťah

 

Vyhotovenie:

  • materiál: látka
  • dekor: move light taupe, sk. C/drevo - orech nohy

 

Dodanie:

  • zmontované