Stolný gril Severin KG 2397, 2200W

Stolný gril Severin KG 2397, 2200W

Stolný gril Severin KG 2397, 2200W

Plocha grilu PTFE (polytetrafluorethen)

Hledáš pomocníka na celoroční grilování? Na první pohled tě zaujme moderním vzhledem a obrovskou litinovou plochou na grilování. Grilovací plocha je vyrobena z nepřilnavého materiálu, takže i jeho údržba je snadná. Díky své nízké hmotnosti je pohodlně přemístitelný, můžeš si tedy užívat grilování doma či na zahradě. Máš na výběr z pěti stupňů teploty, takže všechny pokrmy budou mít vždy perfektní teplotu. Bezpečnost grilu zajišťují držadla, která zůstávají během grilování chladná a to díky jejich odizolování.

Neváhej a užívej si grilování s přáteli i když je venku zima!

Kód výrobku: KG2397

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Grily

Najpredávanejšie Grily

1
Skladom
2
Skladom
3
Tefal GC 241 D38
74,90
Skladom

Priestranný elektrický gril spoločnosti SEVERIN model KG 2397, na prvý pohľad zaujme moderným vzhľadom a obrovskou liatinovou plochou na grilovanie.

Parametre

Masívny skelet grilu je vyrobený z brúsenej nerezovej ocele. Naviac perfektne spĺňa všetko, čo potrebujeme na prípravu čím ďalej obľúbenejšej japonskej kuchyne "Teppan Yaki". Grilovacia plocha s príkonom 2200W a rozmermi 595 × 345 mm je vyrobená z nepriľnavého materiálu a perfektne slúži na grilovanie, ale aj vyprážanie. Vďaka hmotnosti 3kg je navyše pohodlne premiestniteľná, môžete si teda užívať podľa počasia grilovanie doma či na terase. Na odnímateľnom termostate máte na výber z piatich stupňov teploty.

Bezpečnosť a údržba

Bezpečnosť grilu SEVERIN KG 2397 zaisťujú držadlá, ktoré zostávajú počas grilovania po oboch stranách chladné a to vďaka ich odizolovaniu. Protišmykové nožičky potom zaisťujú stabilitu celého grilu. Gazdinky iste ocenia odnímateľnú nádržku na odkvapkávajúci tuk, ktorá je navyše ľahko umývateľná.