SOLIGHT 1L42, Bezdrôtový zvonček do zásuvky

SOLIGHT 1L42, Bezdrôtový zvonček do zásuvky

SOLIGHT 1L42, Bezdrôtový zvonček do zásuvky

Spoločnosť Solight prináša na trh elegantný bezdrôtový zvonček do zásuvky 1L42, ktorý je vďaka výraznej svetelnej signaizaci ideálny do hlučného prostredia alebo pre osoby so sluchovým postihnutím. Balenie sa skladá zo samotného zvončeka a z tlačidla s krytom na menovku. Ako zvonček, tak tlačidlo sú vybavené LED indikátorom zvonenia. Okrem toho zvonček tiež zdatne plní funkciu nočného svetielka. Ani tí, ktorým u zvončeka záleží predovšetkým na zvuku, samozrejme neprídu skrátka. Na výber máte až z 36 voliteľných melódií, takže nepríjemnému drnčaniu, ktoré ste museli počúvať skôr, je navždy koniec.

Tento moderný zvonček v univerzálnom bielom prevedení sa môže pochváliť dosahom signálu až 150 m na otvorenom priestranstve. Funkcia "Learning code" umožňuje spárovanie niekoľkých zvončekov a tlačidiel do jedného setu. Nastaviteľná je tiež hlasitosť zvonenia - môžete si vybrať medzi 80 a 96 dB. Montáž je veľmi jednoduchá. Zvonček ľahko uchytíte pomocou montážnych otvorov, pre tlačidlo sú k dispozícii ako montážne otvory, tak samolepiaca podložka. Zvonček bude perfektne fungovať v teplotách -15°C až + 65°C. Tlačidlo je napájané pomocou 1x 12V (LR23A) batérie, ktorá je súčasťou balenia, zvonček sa zapojí klasicky do zásuvky.

Kód výrobku: 1L42

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Domácnosť, záhrada a hobby

Najpredávanejšie Domácnosť, záhrada a hobby

1
Skladom
2
Skladom
3

Spoločnosť Solight prináša na trh elegantný bezdrôtový zvonček do zásuvky 1L42, ktorý je vďaka výraznej svetelnej signaizaci ideálny do hlučného prostredia alebo pre osoby so sluchovým postihnutím. Balenie sa skladá zo samotného zvončeka a z tlačidla s krytom na menovku. Ako zvonček, tak tlačidlo sú vybavené LED indikátorom zvonenia. Okrem toho zvonček tiež zdatne plní funkciu nočného svetielka. Ani tí, ktorým u zvončeka záleží predovšetkým na zvuku, samozrejme neprídu skrátka. Na výber máte až z 36 voliteľných melódií, takže nepríjemnému drnčaniu, ktoré ste museli počúvať skôr, je navždy koniec.

Tento moderný zvonček v univerzálnom bielom prevedení sa môže pochváliť dosahom signálu až 150 mna otvorenom priestranstve. Funkcia "Learning code" umožňuje spárovanie niekoľkých zvončekov a tlačidiel do jedného setu. Nastaviteľná je tiež hlasitosť zvonenia - môžete si vybrať medzi 80 a 96 dB. Montáž je veľmi jednoduchá. Zvonček ľahko uchytíte pomocou montážnych otvorov, pre tlačidlo sú k dispozícii ako montážne otvory, tak samolepiaca podložka. Zvonček bude perfektne fungovať v teplotách -15°C až + 65°C. Tlačidlo je napájané pomocou 1x 12V (LR23A) batérie, ktorá je súčasťou balenia, zvonček sa zapojí klasicky do zásuvky.