Smart televízor TCL 55EC780 / 55" (139 cm) POŠKODENÝ OBAL

Smart televízor TCL 55EC780 / 55

Smart televízor TCL 55EC780 / 55" (139 cm) POŠKODENÝ OBAL

Model roku 2019

Hľadáte špičkový moderný televízor s dokonalým obrazom, priestorovým zvukom a fantastickým dizajnom?
už na prvý pohľad sa model chváli naozaj fantastickým dizajnom s úzkym profilom a takmer neviditeľným rámčekom
- v ráme zasadený displej ponúka úžasné 4K rozlíšenie, ktoré je zárukou maximálnych detailov
technológia HDR potom poskytne vylepšený kontrast, takže nočná obloha už nebude vyzerať ako za šera
- samotný televízor je vybavený integrovaným soundbarom Onkyo so štyrmi reproduktormi, takže je postarané o špičkový zvuk
- technológie Dolby Vision a Dolby Atmos vylepšujú už tak skvelú kvalitu obrazu a zvuku
- nechýba ani rada inteligentných funkcií, medzi ktorými vyniká napríklad hlasové ovládanie vhodné najmä pri vyhľadávaní
- televízor je vybavený operačným systémom Android TV, ktorého prednosťou sú najmä svižný chod a množstvo stiahnuteľných aplikácií či hier
- nechýbajú obľúbené streamovacie služby ako sú Netfilx či Amazon Prime so svojou knižnicou filmov, seriálov a televíznych relácií
- spolupráca s inteligentnými asistentmi Google Assistant Amazon Alexa vám dá do rúk napríklad možnosť ovládať hlasitosť či programy iba svojim hlasom

Tak neváhajte a ešte dnes si do svojej obývačky kúpte elegantný prístroj s vlastným soundbarom a prepychovým obrazom.

Kód výrobku: 55EC780_ZT02

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
TCL Smart TV

Najpredávanejšie TCL Smart TV

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má poškodený obal. 

 

Inteligentný 4K televízor

TCL 55EC780

 

Vynikajúci televízor od firmy TCL patrí do série EC78, ktorá sa pýši najmä vynikajúcim 4K ultra HD obrazom podporeným špičkovou HDR technológiou. Nechýba ani podpora inteligentných funkcií vrátane pripojenia k internetu či hlasového ovládania. A ako čerešničku na torte sa môžete tešiť na integrovaný soundbar Onkyo so štyrmi reproduktormi a technológiou od Dolby.

 

TCL EC780

 

 

Dokonalý obraz

V televízore na vás čaká špičkový 4K Ultra HD obraz spolu s najnovším štandardom HDR. Vďaka tomu sa môžete tešiť na živý a ostrý obraz, zvýšený kontrast a s tým spojenú vylepšenú reprodukciu svetlých a tmavých miest.

TCL EC780
TCL EC780

Farby ako v kine

Inovatívna technológia Wide Colour Gamut reprodukuje až o 30 % vernejšie a bohatšie farby oproti tradičným LED obrazovkám. Prichystá vám tak na vašej obrazovke intenzívnejší a realistickejší zážitok zo sledovania.

 

 

Technológia Dolby

Televízor je vybavený hneď dvoma technológiami od Dolby, ktoré ho vyzdvihujú na novú úroveň. Dolby Vision HDR prináša neobyčajné farby, jas aj kontrast a vylepšuje tak jeho obraz. Dolby Atmos vás potom prenesie priamo do centra príbehu vďaka uhrančivému audiu, ktoré vás dokonalo obklopí a strhne.

TCL EC780
TCL EC780

Integrovaný soundbar

Pod samotnou obrazovkou nájdete ozajstnú čerešničku na torte. Tou je integrovaný soundbar firmy Onkyo so štyrmi reproduktormi a 56W výkonom. Každé médium tak bude obohatené o plnohodnotný zvuk, než by ste museli investovať do drahých súprav.

 

 

Inteligentné funkcie

Televízor od TCL je doslova prešpikovaný užitočnými inteligentnými technológiami, s ktorými si každý príde na svoje. Vhod aj príde napríklad možnosť ovládania hlasom, ktorá funguje intuitívne a je nenahraditeľná napríklad pri vyhľadávaní na internete.

 

TCL EC780

 

 

Android TV

Každý inteligentný televízor musí mať svoj operačný systém, pričom TCl vsádza na osvedčený a populárny Android televízor. Ten je nie len maximálne svižný, ale aj skvelo a pohodlne ovládateľný. Navyše ponúka mnoho aplikácií vrátane streamovacích služieb na filmy či hudbu alebo radu prepracovaných hier.

TCL EC780

 

 

TCL EC780

Netflix

Medzi možnosťami televízora nesmie chýbať ani čím ďalej populárnejšia služba na sledovanie filmov a seriálov Netfix. Vychutnajte si ich ocenenú tvorbu v špičkovej kvalite 4K a nechajte sa uniesť originálnymi príbehmi, ktoré inde nenájdete.

 

 

Youtube

Najmenej zaujímavým lákadlom je aj možnosť sledovať videá z Youtube v maximálnej kvalite s 4K rozlíšením. Prechádzajte napríklad nekonečné zbierky úchvatných prírodných dokumentov a nechajte sa doslova preniesť do dokonalého vyobrazeného prostredia.

 

 

TCL EC780
TCL EC780

Amazon Prime

Ku sledovaniu video obsahu je v neposlednej rade možno využiť aj stále sa rozrastajúcu zbierku od Amazonu zhromaždenú pod službou Amazon Prime. Vyberajte z tisícky filmov a relácií, užite si ich originálny obsah alebo živé športové stretnutia.

 

Elegantný dizajn

Nakoniec je potreba zmieniť aj vec, ktorá je však viditeľná hneď na prvý pohľad. Tou je úplne neprehliadnuteľný elegantný dizajn s ultra tenkým profilom a prakticky žiadnym rámčekom. Úhľadný kovový rámček potom len spečatí špičkový vzhľad, vďaka ktorému sa televízor stane prepychovým centrom vašej obývačky.

TCL EC780

 

TCL EC780

Google Assistant

Hlasové ovládanie v spojení s asistentom od google vám dáva do rúk dokonalý nástroj nie len na ovládanie celej domácnosti, ale napríklad aj len na plánovanie schôdzok alebo zisťovanie aktuálneho počasia. To všetko za pomoci len hlasovej komunikácie.

Amazon Alexa

Rovnako tak kompatibilita s prístrojom Amazon Alexa vám poskytne inteligentného asistenta na ovládanie televízora, zmenu kanálov, nastavenie hlasitosti, prehrávanie hudby a rada ďalších funkcií dostupných vyslovením pár slov.

TCL EC780

 

 

Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55
Smart televízor TCL 55EC780 / 55