Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55" (139 cm)

Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55

Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55" (139 cm)

Model roku 2020

  • vynikajúce rozlíšenie 4K Ultra HD  sa postará o dokonalé detaily 
  • elegantný dizajn s minimálnymi rámčekmi spestrí vašu obývaciu izbu
  • technológia Dolby Audio vykúzli vo vašej izbe zvuk ako v kine
  • operačný systém Android TV prinesie veľa smart funkcií aj stiahnuteľné aplikácie a hry
  • streamovacie služby Netflix, Disney+  či Amazon Prime sú zárukou kvalitnej zábavy
  • trojitý tuner DVBT / T2 / C / S2 zabezpečí vysoko kvalitný príjem 
  • integrovaný USB port dovolí prehrávanie z USB kľúčov či externých HDD 

Kód výrobku: 55MUB7000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smart TV

Najpredávanejšie Smart TV

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Smart televízia Metz

 

4K ULTRA HD TV

Metz 55MUC7000

 

Smart televízor Metz MUC7000 s Ultra HD rozlíšením vás očarí svojím špičkovým jasom a dokonale vyváženým kontrastom. Okrem toho vyniká aj smart funkciami postavenými na operačnom systéme Android 9. Elegantný dizajn s minimálnymi rámčekmi tak zabezpečí jednoduché začlenenie do vášho interiéru, kde sa televízor stane nielen centrom zábavy a relaxácie, ale aj pôsobivým doplnkom. 

 


 

Android TV

 

dolby Audio

 

Chromecast

 

Google Assistant

 

bluetooth

 


 

 

Skvelý obraz

Krásny obraz plný detailov poskytne obrazovke 4K Ultra HD rozlíšenie, na ktorom vynikne akýkoľvek detail. Užijete si tak krásne divadlo podporené technológiou HDR10, ktorá oveľa lepšie zobrazuje farby a ktorá na vašom televízore spolu s vysokým rozlíšením vykúzli nezabudnuteľný zážitok. 

 

Smart televízia Metz

 

 

 

Vynikajúci zvuk

Dokonalý obraz je pri televízore Metz doplnený aj dokonalým zvukom. Ten majú na svedomí najmä technológie Dolby Audio a dts Studio Sound, ktoré prinášajú jedinečný kino zvuk až k vám domov. Ten preniká cez dvojicu 12W reproduktorov, takže pohodlne rozozvučí každý kút v miestnosti. 

 

Smart televízia Metz

 

 

 

Výkonný procesor

Vysoké rozlíšenie, smart funkcie či osobný asistent sú všetko služby, ktoré k svojej bezproblémovej prevádzke potrebujú vysoký výkon. Preto je model spoločnosti Metz osadený výkonným štvorjadrovým procesorom aj samostatným grafickým čipom. Môžete sa tak tešiť na bleskový beh celého systému, ale napríklad aj na pohodlné hranie hier.

 

Smart televízia Metz

 

 

 

Smart funkcie

Základom smart funkcií pri televízore Metz je bezpochyby operačný systém Android TV. Ten už je roky preverený a obľúbený najmä vďaka svojej všestrannosti, jednoduchému ovládaniu či širokej ponuke stiahnuteľných aplikácií cez Google Play. Televízoru nechýba ani inteligentný pomocník Google Assistant, ktorý sa hodí napríklad na naplánovanie dňa či ovládanie celej domácnosti. 

 

Smart televízia Metz

 

 

 

Široké spektrum zábavy

V dnešnej dobe často televízne vysielanie nahrádzajú predplatené služby. Preto ani na televízore Metz nechýba obľúbený Netflix či stále vzrastajúci Amazon Prime. O svoje obľúbené programy tak neprídete. Streamovanie video obsahu samozrejme doplní aj stále najobľúbenejší portál YouTube. 

 

Smart televízia Metz

 


 

 

Smart televízia Metz

Digitálny príjem

Či už sa pripojíte k televíznemu vysielaniu pomocou kábla, satelitu či antény, vždy budete mať záruku dokonalého príjmu. Postará sa o to trojitý digitálny tuner DVBT/T2, DVB-C, DVB-S2, ktorý je pripravený pre bezstarostný príjem vo vysokej kvalite. 

 

 

 

Prehrávanie multimédií

Vďaka integrovanému USB portu môžete k svojmu televízoru pripojiť napríklad USB kľúč alebo externý HDD. V takom prípade vám dovolí z neho prehrávať najrôznejšie médiá vrátane filmov, hudby či fotiek. Navyše, aj opačne je na neho možné nahrávať a zabezpečiť tak, že neprídete o svoj obľúbený program. 

Smart televízia Metz

 

 

 

Smart televízia Metz

Technológia Bluetooth

Výhodou je aj implementácia bezdrôtovej technológie Bluetooth, vďaka ktorej môžete k televízoru jednoducho pripojiť bezdrôtové reproduktory, subwoofery alebo slúchadlá. Zároveň vám potom dovolí aj rýchle pripojenie napríklad s telefónom a prehrávanie hudby s výkonom vašej domácej súpravy. 

 

Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55
Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55
Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55
Smart televízor Metz 55MUB7000 (2020) / 55