Smart hodinky Immax SW13, strieborná

Smart hodinky Immax SW13, strieborná

Smart hodinky Immax SW13, strieborná

  • Meranie športových aktivít vrátane krvného tlaku, tepu, spálených kalórií alebo prejdených krokov
  • 3 športové režimyv podobe chôdze, behu a cyklistiky
  • Jednoduché spárovanie s mobilným telefónom pomocou Bluetooth
  • Aplikácia Wearfit 2.0 pre sledovanie športových aktivít
  • Upozornenie na prichádzajúce hovory, SMS správy alebo notifikácie z aplikácií
  • Diaľkové ovládanie hudobného prehrávača či fotoaparátu
  • Sledovanie kvality vášho spánku
  • Vodoodolné prevedenie so stupňom krytia IP67
  • Výdrž batérie až 2 dnibežného používania a 15 dní v pohotovostnom režimena jedno nabitie

Vydajte sa na cestu k zdravému životnému štýlu s cenovo dostupnými hodinkami Immax SW13

Kód výrobku: SW13SL

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smart elektro

Najpredávanejšie Smart elektro

1
Smart náramok Xiaomi Mi Band 5 59,00
37,92
Skladom
2
3
Skladom

Immax SW13
Smart hodinky pre športových nadšencov

Patríte medzi športových nadšencov a chcete mať poruke informácie o vašich športových aktivitách alebo zdravotnom stave? Smart hodinky Immax SW13 strieborné vám na svojom plnedotykovou 1,3“ LCD displeji s rozlíšením 240 x 240 px zobrazia informácie o vašom krvnom tlaku, tepe či štatistikách športových aktivít. Hodinky vám umožnia merať kvalitu vášho spánku, upozornia na prichádzajúce SMS alebo hovory a môžete s ich pomocou ovládať prehrávanie hudby či fotoaparát.

 

Smart hodinky IMMAX SW 13

 

Jednoduchá cesta k forme

Dostaňte sa do formy s pomocou smart hodiniek pre športovcov. Immax SW13 vám budú monitorovať prejdené kroky, spálené kalórie, tepovú frekvenciu aj krvný tlak, takže budete mať dokonalý prehľad o vašej aktivite. Na výber máte z troch športových režimov vrátane behu, chôdze alebo cyklistiky. Všetky štatistiky si potom môžete zobraziť v aplikácii Wearfit 2.0.

Smart hodinky IMMAX SW 13

 

 

Smart hodinky IMMAX SW 13

Veľký displej a športový dizajn

Dokonalý prehľad o všetkom dôležitom ponúka celodotykový 1,3“ LCD displej s jemným rozlíšením 240 x 240 px. Displej si môžete ozdobiť nahraním vlastnej fotografie. Displej s moderným tvarom doplňuje priedušný športový remienok, ktorý je ako stvorený na chôdzu, beh, cyklistiku alebo horolezectvo. Hodinky sú navyše s vodoodolnosťou IP67 pripravené na každé dobrodružstvo.

 

 

Upozornenia na hovory a SMS správy

Hodinky disponujú radom funkcií, ktoré vám uľahčia život. Budete dostávať upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS správy a notifikácie z aplikácií ako Facebook alebo WhatsApp. Hodinky vám umožnia ovládať prehrávanie hudby alebo diaľkovo ovládať fotoaparát. Nechýbajú ani stopky, meranie kvality spánkualebo upozornenie na neaktivitu.

Smart hodinky IMMAX SW 13


 

Postup prvého pripojenia:

1. Pred párovaním s App nepripájajte hodinky cez Bluetooth
2. Stiahnite si a nainštalujte odporúčanú aplikáciu (názov aplikácie je uvedený v používateľskom návode alebo je možné naskenovať QR kód)
3. Aktivujte Bluetooth a GPS na vašom mobilnom zariadení
4. Spustite program
5. V menu aplikácie vyberte možnosť - spárovať/pripojiť hodinky (connect smartwatch)
6. Teraz potvrďte na telefóne párovanie s Bluetooth, notifikácie a pod.

Upozornenie:
V smartfónoch s OS Android, ktoré podporujú riadenie optimalizáciu batérie (napr. Huawei, Honor, Xiaomi) sa môže prejaviť nekorektné zobrazenie PUSH notifikácií (SMS, upozornenia na volanie, správy zo sociálnych sietí atď.), a tiež nestabilné Bluetooth pripojenie. Spomínané smartfóny sú neslávne známe svojou agresívnou správou aplikácií bežiacich na pozadí. Po opustení aplikácie dôjde časom na pozadí k úplnému ukončeniu spustenej aplikácie.
Vďaka funkcii riadenia optimalizácie batérie má telefón v pohotovostnom režime minimálnu spotrebu. Existuje však niekoľko aplikácií, ktoré pre bezproblémovú funkčnosť potrebujú byť spustené stále na pozadí a toto je práve prípad aplikácií komunikujúcich so smart hodinkami a náramkami.
Z vyššie uvedeného dôvodu je potrebné v telefóne nastaviť, aby sa nevypínali už bežiace aplikácie, povoliť prístup k oznámeniam v telefóne a tiež povoliť aktivitu na pozadí. Ak neviete, kde v nastaveniach telefónu tieto funkcie spravovať, použite používateľský návod vášho zariadenia.

Tip : Výdrž batérie možno predĺžiť napr. vypnutím celodenného sledovania hodnoty tepu.

Smart hodinky Immax SW13, strieborná