Menu
Menu

Skriňová mraznička Gorenje F 6151 AW

Skriňová mraznička Gorenje F 6151 AW

Skriňová mraznička Gorenje F 6151 AW

Kód výrobku: F6151AW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mrazničky

Najpredávanejšie Mrazničky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Energetická trieda A+

Získajte dostatok priestoru pre svoje mrazené potraviny. Skriňová mraznička Gorenje F 6151AW ponúka celkový skladovací objem 206 litrov rozdelený do 5 priehľadných zásuviek a priestoru s výklopnými dvierkami.Skriňová mraznička pracuje v energetickej triede A +, ktorá sa vyznačuje značnou úspornosťou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Odhadovaná ročná spotreba tak dosahuje iba 252 kWh. Príjemná biela farba sa hodí do každého priestoru.

 

Svetelný alarm vysokej teploty

Mraznička vlastní elektronické ovládanie, ktoré je umiestnené vo vnútri v spotrebiči. Jednoducho s ním nastavíte Vami požadovanú teplotu. Navyše disponuje svetelným alarmom, ktorý Vás upozorní na náhle navýšenie teploty. Klimatická trieda spotrebiča je SN, ST, N, T.

 

 

 

Vysoký mraziaci výkon

Najväčšou prednosťou mrazničky je vysoký mraziaci výkon. Špeciálna priehradka s výklopnými dvierkami je určená pre nové vložené potraviny. Tie neprídu k priamemu kontaktu s potravinami už zmrazenými, a teda nedôjde k ich topeniu. Priehradka ponúka mraziaci výkon až 18 kg/24 hodín. Po úplnom zmrazení potravín ich stačí premiestniť do jednej z 5 zásuviek. Počas prerušenia dodávky elektrickej energie sa o Vaše potraviny nemusíte vôbec obávať. Akumulačná doba je 21 hodín. Po túto dobu zostanú potraviny stále zmrazené.

Skriňová mraznička Gorenje F 6151 AW
Skriňová mraznička Gorenje F 6151 AW