Sklokeramický sporák MORA C 511 AW

Tovar je vypredaný

Sklokeramický sporák MORA C 511 AW

A, Čierna, Biela, Vstavaný displej , Výška 850, Šírka 500, Hĺbka 594

- Energetická trieda A ti zaistí veľkú úsporu peňazí.
- Pre naozaj rýchlu prípravu jedla určite využiješ funkciu rýchleho predhriatia.
- Vďaka funkcii ohrev tanierov ti už žiadne jedlo cestou na stôl nevychladne.
- Program Water Clean pomocou pary rozpustí mastnotu a nečistoty, ktoré už len ľahko zotrieš handričkou.
- Indikátory zvyškového tepla ti pomôžu zabrániť nechcenému popáleniu.
- Sporák disponuje špeciálnou zásuvkou na uloženie plechov a ďalšieho príslušenstva.
- Na nič nečakaj a objednávaj už dnes!

Kód výrobku: C511AW
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sklokeramické sporáky

Sklokeramický sporák MORA C 511 AW

Sklokeramický sporák MORA C 511 AW je ladený do bielej farby s prvkami čiernej, ktoré mu prepožičiavajú eleganciu, vďaka ktorej sa skvele hodí do každej modernej kuchyne. Jedná sa o veľmi spoľahlivého pomocníka, ktorý vám pomôže aj s prípravou slávnostnej večere pre celú vašu rodinu. Rúra sa pýši kapacitou 62 litrov, takže v nej vždy nájdete dostatok priestoru. Navyše disponuje aj veľkým rozsahom teploty - od 50 do 275 ° C. Sklokeramická doska so štyrmi platničkami, vás nenechá nikdy v štichu. Najväčšou výhodou ale zostáva nízka spotreba. Tá radí sporák Mora do energetickej triedy A. To znamená, že je šetrný nielen k životnému prostrediu, ale predovšetkým k vašej peňaženke.

Veľké množstvo funkcií

Aby ste mohli sklokeramický sporák MORA využívať naozaj pri každom varení, a vždy sa dočkali len tých najlepších výsledkov, disponuje celým radom funkcií, ktoré vám to umožnia, a vy si navyše celý proces prípravy pokrmov oveľa viac užijete. Jedná sa napríklad o voľbu horného či dolného ohrevu, kde môžete aktivovať aj oba súčasne, funkciu rýchleho predhriatia, ktorá vám ušetrí veľa drahocenného času, gril, či rozmrazovanie. V neposlednom rade určite oceníte režim pre ohrev tanierov.

Jednoduchá a rýchla údržba

Tiež vás už nebaví tráviť svoj voľný čas upratovaním a údržbou domácnosti? Ak áno, tak určite oceníte, že rúra Mora sa zvládne vyčistiť skoro sama. Disponuje totiž špeciálnym 30-minútovým programom Water Clean. Jediné, čo budete musieť urobiť, je naliať vodu do hlbšieho plechu, ktorý následne umiestnite do vnútorných priestorov spotrebiča, zvolíte príslušnú funkciu a je to. Pôsobením tepla vznikne para, vďaka ktorej všetky nečistoty, v podobe pripálených zvyškov jedla, mastnoty či tuku, zmäknú. Následne stačí jemne prejsť vnútro spotrebiča hubkou alebo handričkou a je upratané.

Intuitívne ovládanie

Všetky potrebné nastavenia si zvolíte pomocou otočných gombíkov, ktoré sú pre lepšiu prehľadnosť doplnené svetelným radom kontroliek a digitálnym displejom. Môžete si tak byť istí, že ovládanie novo kúpeného spotrebiča pochopíte oveľa rýchlejšie. Ďalej určite oceníte indikátory zvyškového tepla, ktorými rúra Mora disponuje. Akonáhle dôjde k vypnutiu varného poľa, rozsvieti sa príslušný symbol, ktorý zhasne až v okamihu, keď bude doska studená a vám nebude hroziť žiadne nebezpečenstvo v podobe popálenín.

Úložný priestor

Nájsť priestor, kam by ste si mohli odložiť rošt na grilovanie alebo plech, ktoré sú tiež súčasťou balenia, v čase, keď ich práve nepotrebujete, býva občas veľký oriešok, zvlášť pre domácnosti s malým kuchynským kútom. Avšak, sporák Mora prichádza s jednoduchým riešením. Pod spotrebičom nájdete špeciálnu zásuvku, ktorú môžete ľahko vysunúť a vložiť do nej všetko, čo potrebujete.