Siemens BF 634LGS1

Tovar je vypredaný

Siemens BF 634LGS1

Systém ovládania Dotyk, Vnútorná kapacita 21 L, Výška 382, Šírka 594, Hĺbka 318
Kód výrobku: BF634LGS1
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané mikrovlnné rúry

Vstavaná mikrovlnná rúra Siemens BF 634LGS1

Vstavanú mikrovlnnú rúru Siemens BF 634LGS1 sizamilujete už na prvý pohľad a to vďaka jejnadčasovému prevedeniu, ktorédodá osobitý štýl každej modernej kuchyni. Samozrejme toto nie je jej jediné plus. Ponúka vámrýchle rozmrazovanie, ohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. O to sa postará výkon900 W, ktorý môžete nastaviť v 5 úrovniach. Ďalej sa pýši objemom 21 litrov,takže vás nikdy nenechá v štichu.
Užite sičistenie bez námahy vďakašpeciálne upraveným celoskleneným dverám a vnútornému priestoru, ktorý je vyrobenýz nerezovej ocele.

CookControl plus

Priali by ste si rúru, vďaka ktorej saz varenia stane jednoduchá a hlavne zábavná činnosť, ktorúzvládne úplne každý? Vďakamodernému systému CookControl, sa vaše želanie stane skutočnosťou. Pri tejtopraktickej pečiacej automatike bude stačiťzadať iba požadovaný program a váhu, o všetko ostatné sa už postará samotná rúra. Navyše, tento systém zaručuje ajprvotriedne výsledky aj pri príprave väčšieho počtu pokrmov, takže už sa nezľaknete žiadnej rodinnej večere.

Jednoduché ovládanie a prehľadnosť

Mikrovlnná rúra Siemens sa pýši touchControl ovládaním. Ide o to, že všetko ovládate pomocou dotyku a potrebné informácie nájdete na 2,8" farebnom TFT displeji. Vďaka tomu je obsluha spotrebiča jednoduchá a intuitívna. Nájdete tu i LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o tom, čo sa deje vo vnútri. Nechýba ani bočné otváranie dvierok so závesom vpravo, ktoré sa otvoria po stlačení príslušného tlačidla.