Sherezad - Předložka kruh, 120 cm (smaragdová-tyrkysová-zlatá)

Sherezad - Předložka kruh, 120 cm (smaragdová-tyrkysová-zlatá)

Sherezad - Předložka kruh, 120 cm (smaragdová-tyrkysová-zlatá)

Kód výrobku: 179-0049/005

Čím spestriť vzhľad kúpeľne a zároveň všetko skombinovať tak, aby všetky prvky tvorili jeden celok? Sherezad kúpeľňová predložka sa môže svojím orientálnym motívom tiež podieľať na vzhľade danej miestnosti. Jedná sa o dekoratívnu kruhovú predložku o priemere 120 cm. Zvolený materiál ponúka tepelne izolačnú funkciu, vďaka ktorej budete pri výstupe z vane, alebo zo sprchy stáť na teplom a príjemnom podklade. Tiež sa minimalizuje možnosť nepríjemného zranenia a tým sa výstup z vane stane o mnoho bezpečnejším.

Je vyrobená z materiálu PAC Ultarsoft a Metal yarn. PAC Ultarsoft, alebo polyakrilové vlákno je taký typ syntetického vlákna, ktoré je pevné a odolné. Jeho prednosťou sú rýchloschnúce vlákna s vynikajúcou schopnosťou satia. Vyniká tiež svojou odolnosťou proti vplyvom svetla a poveternostným podmienkam. Na dotyk je vlákno veľmi jemné, mäkké, pohodlné a vôbec sa nekrčí. Tiež sa nestane, že by sa na vláknach vytvorili hrčky. Tento typ akrilového materiálu sa veľmi ľahko udržuje a čistí. Je odolný voči plesniam a baktériám.  

Ďalším materiálom predložky sú kovové priadze. Tento typ tkaniny je veľmi stabilný a vďaka menšiemu podielu kovových prvkov si udržuje lesklý a žiarivý vzhľad. Spodná strana je vybavená protišmykovým náterom. 

Kolekcia kúpeľňových koberčekov od návrhárky Mel Weisweiler má natoľko špecifický rukopis, že ho nemožno zameniť. Medzinárodne uznávaná interiérová návrhárka priniesla do svojej kolekcie Cosmogonia hojnosť orientu spolu so štylistickou čistotou. Kvalita a ojedinelé tvary sú jedným z identických znakov ručne vyrábaných koberčekov. Pri svojej tvorbe dbá na rozvoj vnútorného života. 

 

 

 

Výhody:

  • príjemný dekor
  • mäkký povrch 
  • protišmykový náter

 

Vyhotovenie:

  • materiál: PAC Ultarsoft+Metal yarn
  • dekor: smaragdová-tyrkysová-zlatá

 

Dodanie:

  • zmontované
Sherezad - Předložka kruh, 120 cm (smaragdová-tyrkysová-zlatá)