Menu
Menu

Samsung HT-E4550

Samsung HT-E4550

Samsung HT-E4550

Kód výrobku: HTE4550

S fantastickým domácim kinom Samsung HTE4550 bude kvalita vašich filmov ešte vyššia a váš zážitok z ich sledovania ešte väčší. Fantastický výstupný výkon 1000W a 4 elegantné stĺpové reproduktory sa postarajú o fantastický a priestorový zvuk. Ten je ešte umocnený vďaka zabudovaným dekodérom Dolby Digital, Dolby TrueHD a DTS-HD. Domáce kino prehráva všetky známe médiá vrátane Blu-ray, 3D Blu-ray, DVD a CD. Samozrejmosťou je aj podpora video a audio formátov ako Div-X, AVI, MPEG alebo MP3, WMA či AAC.

 

Filmy a pesničky si môžete pokojne prehrať aj z vášho flash disku, ktorý bez problémov pripojíte cez vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0. So službou WiFi ready je dokonca možné aj surfovanie na internete. Okrem webového prehliadača má domáce kino Samsung HTE4550 aj množstvo iných špeciálnych vlastností, ako napríklad konverziu videa z 2D do 3D, Smart Hub, Allshare Play, Crystal Amplifier Plus a iné. Toto jedinečné zariadenie disponuje aj niekoľkými konektormi, medzi inými aj HDMI výstup, pripojenie iPod a IPhone cez USB, ARC, kompozitný výstup či optický digitálny vstup.

 

Elegantné čierne prevedenie zapadne do každej modernej domácnosti. Tak už neváhajte a objednajte si svoje domáce kino Samsung HTE4550, ktoré zoženiete za takúto výhodnú cenu len u nás. Doprajte si nezabudnuteľný zážitok zo sveta filmov, ktoré môžete sledovať dokonca aj v 3D.