Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely

Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely

Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely

Kód výrobku: G900FZWAETL

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Samsung

Najpredávanejšie Samsung

1
2
Skladom
3
Skladom

Predstavujeme vámvlajkovú loď inteligentných telefónov Samsung Galaxy S5 -špičku vo všetkom, na čo pomyslíte. Či už sa jedná oprepracovaný dizajn alebobeštiálny výkon. Tenké prevedenieprístroja priamo nabáda k tomu, aby ste ho mohli brať všade so sebou, napriek tomu nebude prekážať. Vďakaergonomickej konštrukcii telefón skvele padne do ruky a zároveň poskytne pohodlie a istotu pri manipulácii.

Prístroj prešiel certifikáciou IP67, ktorá garantuje, že Galaxy S5 bude odolný proti vode a prachu - pot, dážď, striekajúca voda, prach a piesok už váš telefón ohrozovať nebudú.

Potenciál telefónu si naplno užívajte vďaka úžasnému 5,1 palcovému Super AMOLED FullHD displeju s živým zobrazením. Tento druh obrazovky sa vyznačuje ostrejším a jasnejším podaním farieb, ale aj lepšou čitateľnosťou na slnečnom svetle. Oproti bežným dotykovým displejom umožňuje AMOLED technológia šetriť batériu prístroja zníženou spotrebou energie. Displej je možné prispôsobiť okamžitým potrebám a získať tak ešte lepší zážitok zo sledovania obsahu.

Použitý hardvér vám umožní pracovať aj zabávať sa ľahko a naozaj rýchlo. Chipset prístroja disponuje štyrmi jadrami, ktoré sú taktované na bezkonkurenčnú frekvenciu 2,5 GHz. Spoločne s operačnou pamäťou, ktorá má kapacitu 2 GB, poskytujú jednu z najvyšších výpočtových síl na trhu. Preto pracujte, zdieľajte, prehrávajte multimédiá, hrajte najnovšie hry a užívajte si - S5 vás v rozlete brzdiť nebude. Čoskoro zistíte, o koľko je život s týmto zariadením ľahší.

Lahôdkou sú dva integrované fotoaparáty. Hlavný (Zadný) fotoaparátdisponuje ohromujúcim 16MPx rozlíšením. Zachytiť dôležité okamihy i spontánne zážitky nebolo nikdy jednoduchšie - všetko výrazne uľahčuje zrýchlené automatické zaostrovaniea široká škála možností úprav, filtrov a vlastných nastavení. Horšie svetelné podmienky nie sú problém vďaka výkonnej prisvetľovacej dióde LED, ktorá v prípade potreby poslúži aj ako svietidlo. Predný fotoaparát s rozlíšením 2 MPx je skvelý pre videohovory.

Kreativitu snímok podporuje aj funkciaselektívneho zaostrovania, ktorá podčiarkne to podstatné rozostrením pozadia. Vďaka integrovanej technológiiHDR získate ďaleko lepšie, jasnejšie a živšie snímky. Je jedno, či fotografujete alebo kupujete videáv priamom protisvetle. Zapnite HDR a telefón sa postará a výrazné vylepešnie záberov. Prístroj podporuje aj videa v neporaziteľnom4K rozlíšení.


Smartfón poskytuje veľa praktických aplikácií a funkcií, ktoré pomáhajú umocniť interaktívny zážitok. S aplikáciou S Healthzostanete v kondícii - sledujte svoje tréningy, denný príjem a hmotnosť a buďte fit. Aplikácia zvládne záznam trasy, rýchlosti, spálených kalórií a mnoho ďalšieho. Galaxy S5 je navyše prvý chytrý telefón so zabudovaným monitorom srdcového tepu. Môžete si tak tepovú frekvenciu skontrolovať kedykoľvek a kdekoľvek a príslušne upraviť športové podmienky.

Galaxy S5 je vybavený aj snímačom odtlačkov prstov a tým je výrazne navýšená bezpečnosť vašich dát. Týmto spôsobom skutočne unikátne chránitesvoj prístroj pred cudzími osobami, navyše možno u konkrétnych služieb ľahko a rýchlo vykonať bezpečnú autorizáciu - napríklad ku sťahovaniu obsahu pomocou Samsung service už nie je potrebný kód, stačí váš odtlačok.

Nastavit jako hlavní

Telefóny radu Galaxy S sú známe znížením spotreby energie pomocou funkcieÚsporný režim. Čo by ste však povedali naUltra-úsporný režim (Ultra Power Saving Mode)? Klasický Úsporný režim stálevýrazne predlžuje výdrž batérie, takže sa nemusíte obávať zmeškania dôležitých hovorov. Ultra-úsporný režim všetko dovádza k dokonalosti - prepne totiž obrazovku do čiernobieleho režimu a vypne všetky nepotrebné aplikácie na pozadí, čím dosiahnedramatické úspory energie.


S okolitým svetom sa prepojte vďaka podpore 4G sietí (LTE), prípadne využite Wi-Fi signál vo vašom okolí či domácnosti (podporované sú štandardy 802.11a/b/g/n/ac). S5 navyše disponuje prevratnou technológiou Download Booster, ktorá umožňuje využiť LTE a WiFi pripojenie simultánne! Dochádza tak až k 90% zrýchleniu celého procesu.

Samozrejmosťou je aj technológia Bluetooth 4.0a NFC. Vďaka detekcii GPS signálu sa už nikdy nikde nestratíte. Telefón je možné prepojiť s PC pomocou USB 3.0. 16GB internú pamäť možno rozšíriť MicroSD kartou (až 128 GB). Pomocou funkcie HomeSync možno ľubovoľný obsah zariadenia ukladať do väčšieho cloudového úložiska bez strachu zo straty dát.

Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely
Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely
Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely
Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely
Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely
Samsung Galaxy S5 (SM-G900), biely