Menu
Menu

Samsung ES90, strieborný

Samsung ES90, strieborný

Samsung ES90, strieborný

Kód výrobku: ECES90ZZBPSE3

Objektív s 5-násobným optickým zoomom
Elegantný kompaktný fotoaparát ES90 je vybavený objektívom s 5-násobným optickým zoomom, ktorý je dôkazom toho, že aj malý fotoaparát dokáže veľké veci. Vytvárajte úžasné portréty svojich príbuzných na rodinnom stretnutí, aj keď sedia niekoľko stolov od vás. Vďaka 5-násobnému optickému zoomu môžete tiež zachytiť nádherné detailné zábery pestrofarebného motýľa sediaceho na kvete bez toho, aby ste ho vyplašili.
 
Nahrávanie videí s rozlíšením 720p HD
Pomocou tohto štýlového a zároveň výkonného fotoaparátu môžete nahrávať videozáznamy vo formáte MJPEG, v kvalite 720p HD a rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Získate tak čistejší obraz než pri nahrávaní videa pomocou bežného kompaktného digitálneho fotoaparátu. Vytvárajte videá v kvalite HD, nech ste kdekoľvek – v koncertnej sále alebo na narodeninovej oslave.
 
2,7-palcový inteligentný displej LCD
Tento fotoaparát disponuje 2,7-palcovým inteligentným displejom LCD so zlepšeným kontrastom a reprodukciou farieb, na ktorom si vychutnáte širší a čistejší obraz. Funkcia nastavenia jasu tohto 2,7-palcového displeja automaticky zisťuje osvetlenie okolitého prostredia a upravuje jas displeja LCD tak, aby sa zabezpečilo optimálne zobrazovanie obrazu. Fotoaparát ES90 myslí za vás, a preto je pre vás tou správnou voľbou.
 
Inteligentný automatický režim
Ak fotografujete pri silnom svetle a nevidíte do tváre fotografovanej osoby, môžete použiť režim kompenzácie protisvetla a získať čistejší záber pomocou inteligentného automatického režimu. Pri každom zábere tak získate najlepšie možné výsledky. Technológia zisťovania scény identifikuje až 15 rôznych podmienok pri fotografovaní, okamžite analyzuje kľúčové prvky kompozície a potom automaticky optimalizuje nastavenia a prispôsobuje ich konkrétnej situácii.
 
Automatické zaostrovanie so sledovaním objektov
Dosiahnite nádhernú kompozíciu, ktorú sa pokúšate nájsť, jednoduchým výberom ľubovoľného objektu na displeji fotoaparátu. Technológia automatického zaostrovania so sledovaním objektov za vás začne sledovať daný objekt a zaostrí naň. Potom už len stačí stlačiť spúšť.
 
Nabíjanie prostredníctvom rozhrania USB
Zabudli ste doma náhradnú batériu? Vďaka schopnosti nabíjania prostredníctvom rozhrania USB môžete fotoaparát ES90 nabíjať kdekoľvek, aj keď práve nemáte poruke elektrickú zásuvku. Stačí pripojiť fotoaparát k zariadeniu s portom USB, ako je napríklad prenosný počítač alebo prehrávač v aute, a môžete nabíjať. A to nie je všetko. Vďaka funkcii nabíjania prostredníctvom rozhrania USB má fotoaparát ES90 tenký profil, pretože vyžaduje len malú batériu.