Menu
Menu

Samsung E2250, biely

Samsung E2250, biely

Samsung E2250, biely

Kód výrobku: E2250SILVER

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačidlové mobily

Najpredávanejšie Tlačidlové mobily

1
2
3

Tenký a moderný telefón s klasickou klávesnicou plný multimediálnych funkcií, taký je mobilný telefón Samsung E2250. Displej je na klasický telefón dostatočne rozmerný, preto vám uhlopriečka 2" ponúkne maximálne využitie pri práci s internetom alebo pri sledovaní videí. Užívateľské rozhranie Paragon Lite je intuitívne a umožňuje mimoriadne ľahkú navigáciu v obsahu. Vysoko kvalitná klávesnica má odolnú konštrukciu a ľahko ju udržíte v dokonalej čistote. 

Pre zachytenie zábavných alebo nečakaných situácií je telefón Samsung E2250 vybavený VGA fotoaparátom. Môžete sa tak ihneď podeliť s priateľmi o zážitky. Pripojenie cez MicroUSB alebo Bluetooth umožní prepojiť telefón s počítačom alebo iným zariadením a prenášať tak dáta.

mobilný telefón Samsung E2250

Vstavaný MP3 prehrávač v spojení s konektorom pre pripojenie slúchadiel vytvorí z telefónu Samsung E2250 mobilný prehrávač, ktorý máte neustále po ruke. Svoju hudbu prenesiete do telefónu pomocou microSD karty, ktorá môže rozšíriť pamäť až o 32 GB. To už predstavuje veľkú zásobu hudby, ale pre prípad, že by ani také množstvo nestačilo, stále je možné naladiť si obľúbené rádio a počúvať najväčšie hity alebo spravodajskú rozhlasovú stanicu.

mobilný telefón Samsung E2250 - ChatON

Bezplatná služba ChatON umožňuje komunikovať s okolitým svetom pomocou špeciálnych správ, v ktorých je možné jednoducho zdieľať animácie a iný obsah. Môžete chatovať s viacerými ľuďmi, užívať si zábavu a byť v kontakte s priateľmi. Rovnako jednoducho sa pomocou aplikácií pripojíte na Facebook alebo inú sociálnu sieť. Nudu zaženiete v spolupráci so Samsung Apps, ktorý pre vás má na výber z veľkého množstva hier a aplikácií. Stačí si len vybrať!

 

mobilný telefón Samsung E2250Bluetooth je otvorený štandard pre bezdrôtovú komunikáciu prepojujúci dve a viac elektronických zariadení, napr. mobilný telefón, PDA, osobný počítač alebo bezdrôtové slúchadlá.

 

mobilný telefón Samsung E2250

USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Dá sa ale využiť aj na prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov. 

 

mobilný telefón Samsung E2250

Aký veľký bude priestor pre uloženie užívateľských dát si zvolíte sami. Zariadenie podporuje pamäťové karty MicroSD, a to až do veľkosti 32 GB, čo predstavuje množstvo priestoru pre hudbu alebo video. 

 

mobilný telefón Samsung E2250

Micro-USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Dá sa ale využiť aj na prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov. 

 

 

 

 

Samsung E2250, biely
Samsung E2250, biely
Samsung E2250, biely
Samsung E2250, biely