Rowenta RR 8021 WH

Rowenta RR 8021 WH

Rowenta RR 8021 WH

Diaľkovo ovládané , Plánovanie upratovania

Doprajte si slobodu vďaka mimoriadne účinnému automatickému vysávaniu. Najvyššia účinnosť pri vysávaní medzi robotickými vysávačmi. Nevídaná praktickosť jednoduché použitie. Vysoko presná navigácia dokáže upratať kdekoľvek. Dokonalé a pohodlné ovládanie vďaka pripojeniu na smartfón. Dlhú životnosť zaisťuje digitálny bezkefový motor.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie už dnes!

Kód výrobku: RR8021WH

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vysávače Rowenta

Najpredávanejšie Vysávače Rowenta

1
2
Skladom
3

Robotický vysávač

Úžasne praktický a mimoriadne účinný robotický vysávač Rowenta Smart Force Cyclonic Connect ponúka kombináciu cyklónovej technológie s aktívnou motorizovanou turbokefou.

Výsledkom je najlepší robotický vysávač vo svojej triede, ktorý si poradí s prachomna všetkých typoch podláh vrátane kobercov.

Tento vysávač sa dostane všade a je vybavený vysoko sofistikovanou technológiou Robart s kombináciou kamery a laserového lúča pre presnú navigáciu všade, kde to potrebujete – vysávač sa vyhýba stenám, nábytku a pádu zo schodov, takže zaisťuje bezproblémové a bezpečné upratovanie.

Bezproblémové upratovanie s dlhou životnosťou

Tento výrobok s dlhou životnosťou dopĺňa technológia digitálneho bezkefového motora, ktorá prináša optimálne výsledky v kompaktnom formáte a dlhodobo vysoký výkon.

Možnosť pripojenia k smartfónu vám ponúka plnú kontrolu a praktické funkcie, vrátane interaktívnych reportov o činnosti vysávača.

Vysoko výkonná lithiová batériaposkytuje až 60 minút prevádzky.

Účinné automatické vysávanie

Zažite nevídané pohodlie so smart technológiami pre automatické vysávanie so skvelými výsledkami a mimoriadne účinnou cyklónovou technológiou.

Výkonné vysávanie prachu z koberca

Vysoko výkonná cyklónová technológia v kombinácii s aktívnou motorizovanou turbokefou zaisťuje účinné upratanie všetkých typov povrchov, dokonca aj kobercov.

Vysoko sofistikovaný navigačný systém

Technológia Robart kombinujúca kameru s laserovým lúčom zaisťuje vysoko presnú navigáciu v reálnom čase, extrémne pokrytie všetkých typov povrchov, bezpečný pohyb a šetrné zaobchádzanie s nábytkom.

Pripojenie k smartónu

K robotickému vysávaču sa môžete pripojiť pomocou pokročilej aplikácie pre smartphone, ktorá poskytuje vysokú úroveň interakcie a kontroly, vrátane reportov o činnosti, nastavenej týždennej prevádzke a informácii o údržbe.

Technológia batérie LI-ION

Vysoko výkonná lithiová batéria v odolnom dizajne zaisťuje dobu chodu až 60 minút a je vybavená technológiou smart nabíjania s funkciou rýchleho nabitia, ktorá umožňuje dobiť batériu len toľko, aby sa vysávač mohol rýchlo vrátiť k nedokončenému upratovaniu.

Digitálny bezkefový motor

Nová technológia digitálneho bezkefového motora zaisťuje optimálnu úroveň výkonu a dlhú životnosť v kompaktnom formáte.

Týždenné programovanie

Upratovacie cykly možno naprogramovať pomocou smartfónu a do pamäte môžete uložiť až 7 upratovacích programov na celý týždeň.

Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH
Rowenta RR 8021 WH