Rohová sedačka Tobi univerzálny roh

Rohová sedačka Tobi univerzálny roh

Rohová sedačka Tobi univerzálny roh

Originálna, elegantná, kvalitná a maximálne pohodlná. To všetko vystihuje túto skvelú sedaciu súpravu Tobi. Jej rozdelenie do viacerých menších častí z nej robí jedinečnú a prispôsobivú sedačku. S jej štylizáciou sa môžete naozaj vyhrať. Môžete ju orientovať do oboch rohov miestnosti, vytvoriť z nej menšiu súpravu s taburetom a kreslom ak chcete s ostatnými sedieť bližšie seba alebo naopak ju pri vašom čase odpočinku môžete zostaviť ako veľkú, jednodielnou sedačku.

Na výrobu boli použité kvalitné materiály, zaisťujúce vysoké pohodlie a dlhoročnú životnosť. Konštrukcia je tvorená z drevotriesky a vyplnená je kvalitnou PUR penou, ktorá v kombinácii s vlnitými pružinami zaisťuje maximálne pohodlie. Rovnako tak bola použitá PUR pena i do opierok, kde je ale kombinovaná s pružnými pásmi. Poťahom celej sedačky je látka Sawana. Tá exceluje predovšetkým v oblasti odolnosti, ktorá bola testovaná v teste Martindale, kde získala veľmi vysoké hodnotenie. Ďalej potom vyniká svojou pevnosťou, pričom veľmi dlho drží svoj stály tvar. Dekor poťahu je viacfarebný. Celá sedačka je položená na elegantných plastových nôžkach v striebornom dekore.

Kúpte si túto originálnu sedačku Tobi, ktorú si veľmi flexibilne prispôsobíte vášmu interiéru a vytvoríte tak jedinečnú dominantu obývacej izby!

Kód výrobku: 694-0004/009

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Čalúnené rohové sedačky

Najpredávanejšie Čalúnené rohové sedačky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Originálna sedačka Tobi

Ak hľadáte nejakú originálnu sedačku do vašej obývačky, ktorú ešte navyše môžete veľmi flexibilne štylizovať, potom je táto rohová sedačka Tobi určite tou pravou voľbou.

Originálnosť tejto sedačky spočíva v tom, že nie je spojená. Je totiž rozdelená po jednotlivých kusoch, dalo by sa povedať, že na samostatné kreslá. Vďaka tomu ju tak môžete zostaviť ako klasickú jednodielnou sedačku na akúkoľvek stranu ktorá vám vyhovuje alebo rozdeliť napríklad ako menšiu sedačku a kreslo. Veľký taburet, ktorý je súčasťou sa potom dá využiť na predĺženie jednej strany, čo vytvorí v podstate otoman alebo sa dá použiť ako sedacia plocha samostatne a v neposlednom rade ho môžete použiť ako čalúnený stolík pre odkladanie vecí.

Ako si túto sedaciu súpravu prispôsobíte je naozaj len na vása na dispozíciách vášho interiéru. Sedačka Tobi je každopádne vo všetkých prípadoch veľmi prispôsobivá a jej farebné prevedenie obohatí váš ovývací pokoj.

Použité materiály

Na výrobu boli použité vysoko kvalitné materiály, ktoré zaručujú ako pohodlie, tak dlhoročnú životnosť.

Samotná konštrukcia sedačky je vyrobená z drevotriesky a je položená na strieborných plastových nohách. Výplň tvoria veľmi pohodlná PUR pena, ktorá v kombinácii s vlnitými pružinami vytvára maximálne komfotný sedák. Polyretanová pena bola použitá aj v opierkach sedačky. Tu je však v kombinácii s pružnými pásmi.

Látkou zvolenou ako poťah, je látka Sawana,ktorá vyniká svojou pevnosťou a dlho udrží rovnaký tvar. V teste Martindale získala veľmi vysoké ohodnotenie (100 000 cyklov), čo potvrdzuje odolnosť voči oderu.

 

 


 

Výhody:

 • moderná
 • veľmi univerzálna
 • originálna
 • kvalitné materiály

 

Prevedenie:

 • materiál konštrukcie: drevotrieska
 • materiál poťahu: látka Sawana
 • dekor poťahu:sawana 25,10,16,18,24
 • výška sedáku: 45 cm
 • rozmery sedačky: 250 x 83 x 250 cm

 

Dodanie:

 • demontované
 • 5 samostatných balíkov
 • rozmery 1. balíku 80 x 84 x 90 cm, hmotnosť 15 kg
 • rozmery 2. balíku80 x 84 x 90 cm, hmotnosť 15 kg
 • rozmery 3. balíku 80 x 84 x 90 cm, hmotnosť 15 kg
 • rozmery 4. balíku 80 x 84 x 90 cm, hmotnosť 22 kg
 • rozmery 5. balíku 80 x 45 x 90 cm, hmotnosť 11,5 kg
Rohová sedačka Tobi univerzálny roh
Rohová sedačka Tobi univerzálny roh
Rohová sedačka Tobi univerzálny roh
Rohová sedačka Tobi univerzálny roh
Rohová sedačka Tobi univerzálny roh