Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+

Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+

Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+

Doba chodu 110 min

  • Inovatívny mopovací systém OZMO™
  • Technológia TrueMapping
  • Automaticky vyprázdňuje nádobu na prach
  • Vhodný na rôzne typy podláh - koberce, laminát, PVC, parkety alebo dlaždice
  • Inteligentné senzory proti kolízii s nábytkom a pádu zo schodov
  • Spárovanie s mobilnou aplikáciou ECOVACS Home (Android, iOS)
  • Li-ion akumulátor s výdržou až 110 minút
  • Automatické dobíjanie v dokovacej stanici

Neváhajte a kúpte si perfektného pomocníka na upratovanie už dnes!

Kód výrobku: DEEBOTN8PLUS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vysávače na srsť

Najpredávanejšie Vysávače na srsť

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8 +

Vysáva a utiera zároveň

S mopovacím systémom OZMO™ vie DEEBOT N8 + vysávať aj mopovať súčasne. Táto inovatívna technológia Vám umožňuje nastaviť štyri úrovne vlhkosti pre rôzne potreby a typy podláh, ako napríklad laminátové, drevené podlahy alebo dlaždice - pohodlne z aplikácie.Nádrž na vodu je navrhnutá špecificky pre veľké priestory, aby ste nemuseli proces čistenia prerušovať pre doplnenie vody. Vďaka svojej funkcii detekcie kobercov N8 + okamžite identifikuje koberce a príslušne zareaguje zvýšením sania a vynechaním tejto oblasti pri mopovaní.

Silné sanie a odstraňovanie prachu aj na kobercoch

Vďaka inovatívnemu materiálu a konštrukcii sacieho kanála revolučný systém udržiavania tlaku optimalizuje efektivitu robota a poskytuje silné sanie, pričom DEEBOT N8 + zostáva za chodu pozoruhodne tichý.Sací tlak sa podarilo zvýšiť až o 2300 Pa a čistiaci výkon o 53 percent *. Vďaka najnovšej pohyblivej kefe a režimu Max + je z kobercov uvoľňovaný a spoľahlivo odstraňovaný aj zašlý prach. Preto je N8 + ideálnym robotickým vysávačom pre všetkých majiteľov psov a mačiek, ktorí chcú odstraňovať zvieracie chlpy z rôznych podlahových krytín.

* V porovnaní s OZMO 950

Technológia TrueMapping

Ako priekopnícka technologická firma zaviedol ECOVACS ako prvý v odbore robotov pre domácnosti technológiu laserového mapovania a navigáciu nazývanú TrueMapping.Počas niekoľkých sekúnd použije DEEBOT N8 + túto technológiu na vytvorenie mapy svojho okolia a k bezpečnému pohybu okolo Vášho domu. Táto spoľahlivá navigačná koncepcia umožňuje účinné a dôkladné vyčistenie Vašich podláh.

Automaticky vyprázdňuje nádobu na prach

Vrecko na prach na jedno použitie je vyrobené z prírodného materiálu šetrného k životnému prostrediu a môžete ho veľmi ľahko nasadiť a vymeniť. Kapacita 2,5 l postačuje na udržanie prachu a zvieracích chlpov po dobu až 30 dní. Už nie je potrebné často čistiť nádobu na prach, čo umožňuje, aby robotický vysávač čistil podlahy niekoľko týždňov bez údržby.

Laserové senzory dToF

Laserové snímanie dToF (doba priameho letu) je detekčná technológia, ktorú využíva letecký a vesmírny priemysel. Umožňuje zariadeniu DEEBOT N8 + ešte rýchlejšie a presnejšie snímať a mapovať svoje okolie a naplánovať efektívnejšie čistiacu cestu. Z tohto zvýšeného výkonu a podrobného mapovania pri čistení domu získajú výhodu najmä väčšie domy.

Ovládanie pomocou aplikácie

Aplikáciu môžete používať na pohodlné ovládanie svojho robota za akejkoľvek situácie a pre naplánovanie doby čistenia alebo pre kontrolu stavu práve prebiehajúceho čistenia. Môžete uložiť a individuálne prispôsobiť až dve mapy súčasne - s funkciami ako napríklad Virtual Boundary ™, ktorá obmedzuje prevádzkovú oblasť robotického vysávača - prípadne môžete nastaviť určité oblasti k individuálnemu čisteniu.

Virtual Boundary ™

Vytvára oázy pokoja, zatiaľ čo sa Váš DEEBOT stará o čistenie Vašich podláh nakreslením virtuálnych hraníc, ktoré robotický vysávač zohľadní. Funkcia Virtual Boundary ™ Vám umožňuje používať aplikáciu ECOVACS Home na nastavenie oblastí, ktorým by sa Váš robot mal vyhnúť.

Automatické nabíjanie

Akonáhle robot zaznamená nízky stav batérie, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice a začne sa sám nabíjať. Ak sa vybil počas upratovania, po plnom dobití batérie sa vráti na miesto kde skončil a upratovanie dokončí.

Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+
Robotický vysávač Ecovacs Deebot N8+