Prestigio MultiPhone 4500 DUO

Prestigio MultiPhone 4500 DUO

Prestigio MultiPhone 4500 DUO

Kód výrobku: PAP4500DUO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Najpredávanejšie Mobilné telefóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Prestigio MultiPhone 4500 DUO

Chytrý telefón s elegantným dizajnom a výkonným hardvérom je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú rýchly mobilný telefón s množstvom funkcií.Ponúkne špičkový 4,5" IPS displej s jemným rozlíšením a krásnymi živými farbami, operačný systém Android 4.0, GPS navigáciu a vysokú kapacitu batérie pre dlhú výdrž. Užívateľov požadujúcich maximálnu mobilitu poteší možnosť vloženia dvoch SIM kariet.

O svižný chod systému sa postará dvojjadrový procesor s frekvenciou 1 GHz a veľa spustených aplikácií do svojej pamäte uloží 1 GB pamäť RAM. Obľúbené aktivity ako je surfovanie po internete, sledovanie videí na youtube, hranie hier alebo prezeranie obrázkov tak bude maximálne rýchle, plynulé a zábavné.

Užívajte si žiarivých farieb displeja s pokročilou technológiou IPS a detailným rozlíšením 960 x 540 pixelov. Úžasný vizuálny zážitok dopĺňajú široké pozorovacie uhly a výborná čitateľnosť na slnku.Krycie sklo Corning Gorilla Glass je známe pre svoju ohromujúcu odolnosť proti mechanickému poškodeniu au telefónu MultiPhone 4500 DUO tomu nie je inak.

Ak máte dve telefónne čísla a nebaví vás už so sebou nosiť dva telefóny, je pre vás MultiPhone 4500 DUO ako stvorený. Môžete v ňom mať vloženú súkromnú i firemnú SIM kartu naraz a jednoducho medzi nimi prepínať.

Využívajte všetky výhody operačného systému Android vo verzii 4.0. Oproti svojim predchodcom priniesol lepšiu rýchlosť, stabilitu, veľa vizuálnych zmien a tiež napríklad širšie spektrum podporovaných video formátov. Po pripojení k internetu cez dátový tarif operátora alebo Wi-Fi získate aj prístup k tisícom aplikácií a hier na portáli Google Play a zábava tak môže začať.