Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg

Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg

Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg

  • Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1200 ot./min
  • Bubon disponuje kapacitou pre 6 kg bielizne
  • Prepojte váš smartfón s práčkou, aby ste mohli v aplikácii Smart Check zistiť poruchy na spotrebiči a zabezpečiť ich odstránenie - môže vám pomôcť vyhnúť sa nákladným opravám v servise
  • Technológia Eco Bubble ľahko odstraňuje nečistoty aj pri nízkych teplotách
  • Zásuvka StayClean Drawer zo seba splachuje zvyšky pracieho prostriedku a udržuje sa v čistote
  • Vyberte si z mnohých programov práve ten, ktorý potrebujete
  • Program Hygiene Steam účinne odstraňuje baktérie a alergény
  • Funkcia Bubble Soak vám pomôže vyčistiť odolnejšie škvrny, napríklad od vína alebo od krvi
  • Udržujte vnútro svoje práčky hygienicky čisté vďaka funkcii Eco Drum Clean

Neváhajte a kúpte si veľkého úsporného pomocníka už dnes! 

Kód výrobku: WW6NJ42E0LW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

 

Výkonné bubliny

Technológia Eco Bubble™ zaisťuje mimoriadne výkonné pranie, a to dokonca aj pri nízkych teplotách. Prací prostriedok sa zmení na aktívnu penu, ktorá rýchlo preniká do tkaniny a ľahko odstraňuje nečistoty, pričom tkaninu chráni a šetrí energiu.

 

 

 

 

Menej hluku a spotreby

Vychutnajte si vyššiu energetickú účinnosť, nižší hluk a dlhodobý výkon. Digitálny invertorový motor využíva silné magnety, vďaka ktorým dosahuje pokojnú a výkonnejšiu prevádzku. Súčasne spotrebuje menej energie než bežné motory a tiež zaručuje dlhšiu životnosť, ktorú potvrdzuje 10-ročná záruka.

 

 

 

 

Účinná likvidácia alergénov

Doprajte svojmu oblečeniu dôkladnú a hygienickú čistotu vďaka pare. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania, a to bez predpierania. Vypúšťa z dna bubna paru, ktorá prestúpi každý kúsok oblečenia a odstraňuje uchytené nečistoty, 99,9 % baktérií a alergénov.

 

 

 

 

Jednoduché riešenie problémov prostredníctvom smartfónu

Vyvarujte sa nákladom a nepríjemnostiam spôsobeným pokazeným prístrojom. Aplikácia Smart Check je automatický systém na sledovanie chýb, ktorý zisťuje a diagnostikuje problémy už v ranom štádiu a poskytuje rýchle a jednoduché riešenie, čo vám ušetrí čas a peniaze na opravy.

 

 

 

 

Hygienická čistota bubna, šetrná k prírode

Udržujte vnútro svojej práčky hygienicky čisté. Funkcia Eco Drum Clean odstraňuje z bubna nečistoty a baktérie spôsobujúce zápach. Využíva kombináciu namáčania, pulzovania a vysokorýchlostného odstreďovania - nepotrebujete agresívne ani drahé čistiace prostriedky. Navyše vás práčka automaticky upozorní, keď je čistenie potrebné.

 

 

Intenzívne čistenie

Funkcia Bubble Soak pomáha úplne vyčistiť aj silne zašpinenú bielizeň. Hravo si poradí s odolnými škvrnami od krvi, čaju, vína, make-upu či trávy. Aktívne bublinky špinu v namočenej tkanine uvoľnia a nakoniec účinne odstránia.

 

 

GentleFabric Care

Unikátny dizajn "jemného zvlnenia" diamantového bubna s hladkými hrebeňmi v tvare diamantu je k vášmu oblečeniu maximálne šetrný. Jeho malé otvory na výstup vody tiež pomáhajú chrániť látku tým, že zabraňujú uviaznutiu odevov.

 

 

Ušetrite čas na menších várkach

Program15 Quick Wash je dokonalým riešením pre rušný život - jednoducho, rýchlo a efektívne čistí znečistené oblečenie, aby ste si mohli užiť viac času pre seba.

 

 

Zásuvka StayClean Drawer

Prestaňte plytvať pracím prostriedkom a vyhnite sa otravnej nutnosti čistiť zásuvku. Samočistiaca zásuvka StayClean Drawer vďaka špeciálne navrhnutému vodnému oplachovému systému zabezpečí, že sa spláchne väčšie množstvo pracieho prostriedku. Zostane tak menej nevzhľadných mydlových nečistôt a zásuvka zostane čistejšia a hygienickejšia.

 

 

Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg
Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg
Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg
Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg
Práčka s predným plnením Samsung WW6NJ42E0LW/LE, 6kg