Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg

Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg

Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg

C, Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot/min, Hlučnosť 72 dB, Výška 590 mm, Šírka 848 mm, Hĺbka 598 mm

 • Energetická trieda: C
 • S úctyhodnou kapacitou bubna 10 kg hravo vyperiete oblečenie pre celú rodinu
 • Pohon EcoSilence je extrémne úsporný a tichý chod, v spojení s bočnými stenami AntiVibration je práčka mimoriadne tichá
 • Funkcia AntiStain si hravo poradí s až 16 najodolnejšími druhmi škvŕn, ako je čokoláda alebo červené víno
 • S aplikáciou Home Connect môžete spotrebič ovládať na diaľku a prispôsobiť si ho vlastným preferenciám
 • Funkcia SpeedPerfect pre rýchlejšie pranie až o 65%
 • AlergiePlus: špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožku
 • Práčka Bosch dokáže sama určiť ten najvhodnejší program pre vašu bielizeň, stačí len stlačiť Štart
 • Systém i-DOS odmeria presne potrebné množstvo tekutého pracieho prostriedku a vody pre dokonalý výsledok
 • Nechýba tiež funkcia odložený štart
 • Rozmery: 848 x 598 x 590 mm (VxŠxH)

 

Neváhajte a kúpte si domov skvelú práčku Bosch ešte dnes!

Kód výrobku: WAX32EH0BY

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky Bosch

Najpredávanejšie Práčky Bosch

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Až o 65 % rýchlejšie pranie s rovnako kvalitným výsledkom

So špeciálne vyvinutou funkciou SpeedPerfect si môžete skrátiť čas prania až o neuveriteľných 65%, bez toho, aby práčka zanedbala starostlivosť o vašu bielizeň. Výhodou SpeedPerfect je možnosť kombinovať ju s väčšinou programov, ktoré spotrebič ponúka. Možno použiť akúkoľvek náplň a všetky druhy textilu.

Správny spôsob prania rôznych škvŕn

Práčky značky Bosch s voliteľnou funkciou AntiStain pomôžu zakaždým spoľahlivo odstrániť akúkoľvek škvrnu. Ľahko odstráni až 16 najodolnejších druhov škvŕn, od čokolády cez trávu až po červené víno. Práčka automaticky prispôsobí teplotu, pohyb bubna a dobu namáčania podľa príslušných škvŕn, ešte pred spustením zvoleného programu. Bez ohľadu na znečistenie vám funkcia AntiStain pomôže ľahko dosiahnuť perfektné výsledky, a to úplne automaticky.

Eliminácia alergénov

Pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou práčka disponuje programom AlergiePlus, ktorý pracuje pri vyššej teplote prania. Účinne tak odstráni alergény, ako peľ, zvieracie chlpy alebo roztoče. Nemusíte sa už obávať podráždenia kože.

Tichý, nerušiaci pohon

Vďaka motoru s pohonom EcoSilence je práčka mimoriadne tichá, čo však nijako neuberá na jej vysokej účinnosti alebo dlhej životnosti. Aj keď je práčka práve zapnutá, nie je žiadny problém si vychutnať ten zaslúžený pokoj po náročnom dni. K nízkej hladine zvuku významne prispieva aj inovatívna konštrukcia bočných stien AntiVibration, ktorá redukuje vibrácie aj pri odstreďovaní.

Prepojenie na diaľku s Home Connect

Voľba správneho programu pre vašu bielizeň je teraz hračkou. Technológia Home Connect vám pomôže so správnym nastavením programu. Stačí v aplikácii Home Connect zadať farbu, materiál a stupeň znečistenia. Vaša bielizeň bude vždy dokonale a zároveň šetrne vypraná.

Vzdialené ovládanie a monitorovanie poskytuje kompletnú kontrolu nad praním jednoduchým stlačením tlačidla. Jednoducho používajte váš mobil alebo tablet k pohodlnému ovládaniu vášho spotrebiča vzdialene pomocou aplikácie Home Connect. Môžete riadiť váš domov tak, ako sa vám páči, dokonca aj keď v ňom nie ste.

Šetrite prací prostriedok a vodu vďaka automatickému dávkovaniu

Neviete, či ste dali do zásobníka príliš veľa alebo príliš málo pracieho prostriedku? Netrápte sa, s inteligentným automatickým dávkovaním i-DOS to bude vždy presne. Stačí ho raz naplniť a systém i-DOS automaticky odmeria presné množstvo tekutého pracieho prostriedku a vody potrebné pre každé pranie tak, aby sa dosiahli vždy dokonalé výsledky. Práčka prispôsobí dávkovanie podľa množstva bielizne, typu tkaniny a stupňa znečistenia. Tým sa vylúči nadmerné dávkovanie, ktoré vedie k viditeľným zvyškom čistiaceho prostriedku na oblečení, ktoré môže často spôsobiť podráždenie pokožky, alebo nedostatočné dávkovanie, ktoré má na svedomí zle vypratú bielizeň.

Dodatočné doplnenie oblečenia

Zabudli ste do práčky prihodiť ponožku alebo tričko? Nevadí. S funkciou Reload môžete oblečenie jednoducho pridať alebo odstrániť aj počas pracieho cyklu.

Výkonné, ale jemné pranie vašich najobľúbenejších vecí

Vaše obľúbené alebo jemné odevy sa môžu opakovaným praním zničiť. Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených kusov oblečenia. V závislosti od zvoleného programu kvapkovitý tvar a asymetrické lopatky jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne čistenie silne znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh prania.

Najlepší spôsob prania, plne automatický

Dosiahnuť dokonalé výsledky prania je teraz hračka. Stačí naplniť bubon a stlačiť tlačidlo "Štart". Vďaka automatickému programu práčka sama nastaví všetko potrebné pre vašu bielizeň a zaručí zakaždým perfektné vypranie.

Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg
Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg
Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg
Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg
Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg
Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg
Práčka s predným plnením Bosch WAX32EH0BY, 10kg