Práčka s predným plnením BEKO WTV 8744 CS XW0, A+++-10%, 8 kg POU

Práčka s predným plnením BEKO WTV 8744 CS XW0, A+++-10%, 8 kg POU

Práčka s predným plnením BEKO WTV 8744 CS XW0, A+++-10%, 8 kg POU

Model roku 2018

Energetická trieda A +++ Ti zaistí veľkú úsporu peňazí. S kapacitou bubna 8 kgvyperieš bielizeň pre celú rodinu naraz. Vďaka ochrane proti pokrčeniu s parou nebudeš musieť tráviť voľný čas so žehličkou. Program vlna sa postará s tou najjemnejšou starostlivosťou aj o Tvoje obľúbené svetre. Funkcia odložený štart z Teba urobí svojho pána času, stačí si povedať, kedy chceš mať vyprané. Vďaka nízkej hlučnosti si môžeš nerušene užiť popoludňajšiu siestu alebo môžeš bez obáv prať v noci. Zabráň najmenším hrať sa s nastavením práčky s využitím detskej poistky. Už žiadne zabudnuté ponožky vďaka funkcii pridať bielizeň. Navyše máš záruku 10 rokov na invertorový motor ProSmart po registrácii na: https://www.bekosk.sk/podpora/10-rokov-zaruky-na-prosmart-invertorovy-motor-ci-kompresor

Rozmery: 840 x 600 x 590 mm (VxŠxH)

Neváhaj a kúp si profesionála v starostlivosti o oblečenie!

Kód výrobku: WTV8744CSXW0_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Zlacnené práčky

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

 

Spredu plnená práčka Beko WTV 8744 CSXW0 spadá do energeticky úspornej triedy A+++,  a je tak šetrná k Vašim nákladom. Kapacita bubna je 8 kg a odstreďovanie dosahuje rýchlosť až 1400 ot./min., Takže Vaša bielizeň bude takmer suchá už pri vytiahnutí z práčky. Práčka disponuje funkciou pridať bielizeň, takže môžete dať zbohom zabudnutým ponožkám. Iste tiež oceníte možnosť odloženého štartu až o 24 hodín.

 


 

Perie potichu a s nízkou spotrebou

Vďaka ProSmart™ invertorovému motoru v práčkach Beko budete mať to najlepšie. Výsledok je tak vždy perfektný a šetrný nielen k Vašej peňaženke, ale aj k oblečeniu. Užívajte si pokoj, zatiaľ čo Vaša práčka sa postará o zvyšok –potichu, účinne a po celý Váš život.

 


 

Pranie bez vodného kameňa

Hi-Tech kúrenie je pokryté vrstvou niklu, ktorý dokonale chráni výhrevné teleso proti vodnému kameňu a korózii. Jeho životnosť je až 100x vyššia v porovnaní so štandardnými vykurovacími telesami.

 


 

Ničí škvrny, šetrí Vaše oblečenie

Máte oblečenie, s ktorým ste toho už veľa zažili a chcete, aby Vám vydržalo čo najdlhšie? Bubon AquaWave® so špeciálnou štruktúrou povrchu sa dokonale postará o Vaše oblečeniea zároveň ho vyperie lepšie ako bežný bubon. Vaše obľúbené tričko tak bude čistejšie a dlhšie vydrží.

 


 

Šetrná starostlivosť o vlnené odevy

Iste chcete, aby Váš sveter zostal rovnako príjemný na dotyk a v čo najlepšej kondícii čo najdlhšie. Práčky Beko majú certifikovaný program WoolMark®, ktorý sa o Vaše drahocenné oblečenie postará s maximálnou starostlivosťou.

 


 

Programy

Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Mini 14, Mix, Jemné, Košele, Plákanie, Odstreďovanie, Páperové oblečenie, Spodná bielizeň, Tmavé/Jeans, Vlna, Ručné pranie, Hygiene+, Outdoor/Šport, odstraňovanie škvŕn Stain Removal + možnosť nastavenia úrovne znečistenia bielizne.

Funkcie

Predpierka, extra plákanie, ochrana proti pokrčeniu s parou, čistenie bubna, tichá nočná prevádzka, detská poistka.

 

Práčka s predným plnením BEKO WTV 8744 CS XW0, A+++-10%, 8 kg POU
Práčka s predným plnením BEKO WTV 8744 CS XW0, A+++-10%, 8 kg POU
Práčka s predným plnením BEKO WTV 8744 CS XW0, A+++-10%, 8 kg POU