Polo Poko 02 (Dub Bardolino)

Polo Poko 02 (Dub Bardolino)

Polo Poko 02 (Dub Bardolino)

Kód výrobku: 580-0220/002

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Doplnky do bytu

Najpredávanejšie Doplnky do bytu

1
Podhlavník Avesta 86,00
44,00
Skladom
2
Set vankúšov Victoria sivá 109,00
49,00
Skladom
3
Pléd Jacob béžová, hnedá 219,00
92,00
Skladom

V príjemnom prostredí sa každý cíti omnoho lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru vedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, ktoré si podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavám.

Predsiene a vstupné chodby sú často miestnom neporiadku. Odložené topánky sa hromadia, kľúče padajú z háčikov, chýbajú odkladacie plochy. Jednoduchým riešením na udržanie poriadku v predsieni je praktická komoda, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru, ktorý postačí aj pre početnejšiu rodinu. Do komody môžete umiestniť módne doplnky, šatky, šály, rukavice, ale napríklad aj kľúče a doklady. Komodu je možné využiť aj ako botník. Na vrchnú dosku komody sa krásne hodia dekorácie, kvetiny alebo aj rodinné fotografie. Navyše na stenu nad komodou je možné umiestniť obraz, hodiny či nejakú inú dekoráciu.

Stredne vysoká dvojdverová komoda z predsieňového systému Polo je jednoduchým a účelným doplnkom vašej predsiene alebo izby. Komoda má jednu policua dve zásuvky, ktoré môžete využiť na uloženie rôznych nevyhnutností. Vrchnú dosku môžete využiť ako ďalší odkladací priestor na rôzne drobnosti, alebo ako miesta na dekorácie a doplnky.

Komoda je vyrobená v atraktívnom dekore dub bardolino. Vďaka viditeľnej štruktúre dreva pôsobí v interiéri príjemným dojmom a dodáva mu domácu atmosféru. Svetlý dekor dubu je veľmi obľúbený pre svoju univerzálnosť, môžete ho ľahko kombinovať s iným nábytkom a vhodne doplní väčšinu interiérov. Tomuto napomáha aj jemný dizajn programu Polo.

 

Výhody:

  • atraktívny dekor
  • jednoduchý dizajn
  • bohatý úložný priestor

 

Vyhotovenie:

  • dekor: dub bardolino
  • úchytky v chrómovej imitácii
  • 2x dvierka, 2x zásuvka
  • vnútorná výbava: 1xpolica
  • dekor dub bardolino - odlišné priečne zafarbenie je súčasťou štruktúry dreva, nejedná sa o kaz dreva

Polo Poko 02 (Dub Bardolino)