Podložka pod myš Asus Cerberus (90YH0111-BDUA00)

Podložka pod myš Asus Cerberus (90YH0111-BDUA00)

Podložka pod myš Asus Cerberus (90YH0111-BDUA00)

Textil

Tkanina pokrývajúca povrch je navrhnutá tak, aby umožnila pohodové snímanie pohybu myši s akýmkoľvek senzorom. Je teda jedno, či máte optickú či laserovú myš. Obe budú s touto podložkou skvele spolupracovať.

Ak ste už mali nejakú podložku pod myš, iste viete, ako je otravné, keď sa vám po pár týždňoch začnú rozpadať a štiepiť okraje. S touto podložkou sa vám nič také nestane. Okraje sú práve z dôvodu štiepeniu špeciálne spevnené, čo zaisťuje väčšie pohodlie a dlhšiu výdrž podložky.

Kód výrobku: 90YH0111BDUA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Podložky pod myš

Najpredávanejšie Podložky pod myš

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Štýlova herná podložka pod myš

Táto úžasná podložka pod myš CERBERUS SPEED MOUSE PAD od spoločnosti Asus nielenže bezchybne zapadne na váš herný stôl, ale tiež vám dopomôže v zlepšení pri pohybe s myšou.

Luxusný povrch

Celá vrchná časť tejto podložky je pokrytá jemnou tkaninou, ktorá vám dopomôže v plynulom kĺzavom pohybe. Výsledkom je zvýšená rýchlosť a presnosť pri ovládaní kurzora.

Pre každú myš

Tkanina pokrývajúca povrch je navrhnutá tak, aby umožnila pohodové snímanie pohybu myši s akýmkoľvek senzorom. Je teda jedno, či máte optickú či laserovú myš. Obe budú s touto podložkou skvele spolupracovať.

Žiadne štiepenie

Ak ste už mali nejakú podložku pod myš, iste viete, ako je otravné, keď sa vám po pár týždňoch začnú rozpadať a štiepiť okraje. S touto podložkou sa vám nič také nestane. Okraje sú práve z dôvodu štiepeniu špeciálne spevnené, čo zaisťuje väčšie pohodlie a dlhšiu výdrž podložky.

Podložka pod myš Asus Cerberus (90YH0111-BDUA00)