PHILIPS SHQ1200

PHILIPS SHQ1200

PHILIPS SHQ1200

Kód výrobku: SHQ120010

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo k mobilom

Najpredávanejšie Príslušenstvo k mobilom

1
Skladom
2
3

Štupľové slúchadlá Philips SHQ1200/10 vás na prvý pohľad prekvapia svojím vzhľadom. Jedná sa totiž o vysoko ergonomické slúchadlá vytvarované tak, aby skvele padli do ľudského ucha a netlačili. Slúchadlá sú odolné proti dažďu a potu, čo z nich robí ideálnu voľbu pre šport. Svoju obľúbenú hudbu si tak môžete užívať aj pri jazde na bicykli, behu alebo vo fitku bez obáv, že by sa vám slúchadlá poškodili. Štýlové farebne slúchadlá budú navyše vyzerať skvele, nech si ich so sebou vezmete  kamkoľvek.

Svoju odolnosť získali slúchadlá ActionFit vďaka protišmykovej gume, z ktorej sú vyrobené. Držia na svojom mieste za každej situácie, takže sa nemusíte báť, že by sa stali rušivým elementom pri vašom športovaní. Tiež kvalita zvuku nie je na zahodenie. Vďaka frekvenčnému rozsahu 30 - 20 000 Hz, impedanciu 16 ohmov a 110 dB citlivosti sa môžete tešiť na neskreslený zvuk s čistými stredmi a dynamickými basmi. Slúchadlá perfektne utlmia zvuky z okolia, takže sa môžete sústrediť len na svoju hudbu.

Kábel o dĺžke 1,2 m je vystužený kevlarom, čo zamedzuje popraskaniu a potrhaniu, a zakončený klasickým audio 3,5mm jackom. Kvalitný kábel sa nezamotáva ani v taške. Či už teda pre outdoorové aktivity v extrémnom počasí alebo šport a zároveň príjemný počúvanie, slúchadlá Philips SHQ1200/10 sú pre vás tou jasnou voľbou. Štýlové prevedenie v šedočervenej farbe ešte dokresľuje celkový dojem. Neváhajte a kúpte si tieto športové slúchadlá Philips práve teraz na OKAY.sk a ušetrite čas aj peniaze.

PHILIPS SHQ1200
PHILIPS SHQ1200