Menu
Menu

Philips PTA426

Philips PTA426

Philips PTA426

Kód výrobku: PTA426

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
3D okuliare

Získajte väčší obraz s pomocou okuliarov s optikou Oakley 3D. Zdieľajte skutočne pohlcujúci 3D zážitok s celou rodinou. Okuliare Easy 3D od spoločnosti Philips prinášajú štýlové a pohodlné prevedenie so špičkovou kvalitou vďaka optike Oakley 3D. Zažijete domáce kino poskytujúce unikátne 3D zážitky.
 

  • lepší prenos svetla
  • 3D zážitok bez blikania obrazu pre dlhé hodiny zábavy
  • vypuklý tvar pre optimálne periferné videnie

 

Štýlové a odolné ľahké kovové rámy - štýlové a pohodlné maximálna odolnosť proti poškriabaniu.

 

Odrazy svetla sú hlavnou prekážkou 3D zábavy. Táto cylindrická optika však narozdiel od "plochej" optiky, ktorá tento problém nerieši, skutočne eliminuje obraz. Vďaka optike Oakley 3D môže spoločnosť Philips ponúknuť okuliare Easy 3D pre ozajstné pohodlné sledovanie.

3D zážitok bez blikania obrazu 3D pre dlhé hodiny zábavy.
Okuliare Easy 3D majú ľahké kovové rámy. Vychádza z koncepcie trojbodového usadenia, takže naozaj eliminuje nepohodlie, ktoré je pre okuliare bežné. Ich štýlový dizajn umožňuje dlhé hodiny pohodlného sledovania. Jednorázové 3D okuliare v kinách sú krehké a ich optika sa ľahko poškriabe. Optika Oakley 3D bola vyrobená z materiálu, ktorý odolá poškriabaniu. Ich vysokou odolnosťou si môžete byť skutočne istý, vychádza totiž z niekoľkoročného vývoja a inovácií.

Philips PTA426