Menu
Menu

Philips HTS3593

Philips HTS3593

Philips HTS3593

Kód výrobku: HTS3593

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Skladom
3
Xiaomi Mi Tv Box S EU 71,90
66,60
Skladom

Domáce kino Philips HTS3593 má všetko, čo potrebujete k prežitiu nezabudnuteľného zážitku zo sledovania filmov. Blu-ray prehrávač zvládne prehrať Blu-ray disky aj v 3D, DVD a CD. Okrem toho máte možnosť pripojiť k nemu aj USB zariadenie plné video formátov Div-X, AVI, MPEG, MKV a pod. cez vysokorýchlostné USB 2.0 rozhranie. Najvyššie možné rozlíšenie Full HD a možnosť výberu pomeru strán 16:9 alebo 21:9 sú zárukou dokonalého krištáľovo čistého obrazu. Bonusmi sú funkcie ako progresívne skenovanie, internetová televízia či video upscaling.

 

Philips HTS3593 má zabudovanú čítačku pamäťových karietSD a SDHC. RMS výkon 600 W, dekodéry Dolby Digital, Dolby True HD či DTS- HD a ekvalizér sú zárukou krásneho priestorového zvuku, ktorý vychádza z honosných stĺpových reproduktorov. S nimi bude počúvanie MP3, WMA a iných zvukových obsahov zážitkom, ktorý zažijete len na koncerte. Oddych si doprajete aj pri počúvaní rádia, ktoré vďaka FM tuneru s možnosťou predvoliť si až 40 staníc máte na dosah ruky. Tí z vás, ktorí vlastníte iPody a iPhony, určite oceníte podporu týchto zariadení. iLINK, Aynet+ sú ďalšie neoddeliteľné funkcie prístroja.

 

Maximálne pohodlie dosiahnete aj vďaka diaľkovému ovládaču, ktorému porozumie každý. HDMI výstup, kompozitný video výstup, vstup AUX alebo optický vstup digitálneho audia nájdete priamo na prehrávači. Ak si nebudete dať rady s inak jednoduchým ovládaním, v balení nájdete aj stručný manuál. Ďalším z dôvodov, prečo si vybrať práve domáce kino Philips HTS3593 je jehovýhodná cena, ktorú nájdete len u nás. Zaobstarajte si nového člena rodiny v čiernom prevedení, s ktorým máte o zábavu postarané.

Philips HTS3593