Philips HTS3583

Tovar je vypredaný

Philips HTS3583

Kód výrobku: HTS3583
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Jedinečné domáce kino Philips HTS3583 vám dopraje nezabudnuteľný zážitok zo sledovania filmov. Nezáleží, či si pustíte najmodernejšiu technológiu Blu-ray, dokonca aj v 3D, alebo DVD či CD. Pohodlne si totiž prehráte aj formáty Div-X, AVi, MKV, MPEG a mnoho ďalších. K domácemu kino možno pripojiť aj USB zariadenie cez USB 2.0 port. Integrovaná čítačka pamäťových kariet zasa rozpozná kompatibilné karty SD a SDHC. Obraz disponuje len tou najvyššou kvalitou vo Full HD a pomerom strán 16:9 alebo 21:9.

 

Ďalšími prelomovými funkciami zariadenia sú progresívne skenovanie a video upscaling. Solídny výkon 600 W a dekodéry Dolby Digital, Dolby TrueHD a DTS HD sú zárukou čistého a priestorového zvuku. So zabudovaným ekvalizérom budú aj vaše MP3, WAV, WMA a AAC súbory jednoducho parádne. Ak si chcete naladiť obľúbené rádio, ani to nebude problém vďaka zabudovanému FM tuneru, ktorý vám umožní predvoliť si až 40 rozhlasových staníc. Majitelia iPodov a iPhonom si taktiež prídu na svoje, pretože domáce kino od firmy Philips disponujú kompatibilitou s týmito prístrojmi. Hračkou bude aj prezeranie fotografií kvôli podpore JPG, GIF a PNG formátov.

 

Bonusmi sú funkcie ako Anynet+ a iLINK. S LAN pripojením je možné aj prezeranie webových stránok. Pre maximálne pohodlie je súčasťou balenia aj diaľkový ovládač. Solídna spotreba energie maximálne 110 W nebude katom vašej peňaženky. Štýlový dizajn v čiernom prevedení bude zase ozdobou každého interiéru. Neváhajte a zaobstarajte si vlastné domáce kino Philips HTS3583 za našu výhodnú nízku cenu ihneď a nechajte sa unášať prúdom fantastických filmových zážitkov.