Menu
Menu

Philips HTS 3539

Philips HTS 3539

Philips HTS 3539

Kód výrobku: HTS3539

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

S domácim kinom Philips HTS 3539 dosiahnete výkonný priestorový zvuk vychádzajúci z kompaktných reproduktorov. Preneste si výkon kina do svojho domova. Otvorené reproduktory so 600 W výkonným priestorovým zvukom a zvýšené rozlíšenie videa DVD cez rozhranie HDMI na 1080p pre obraz v rozlíšení blízke HD umocní vašu domácu zábavu.

 

Nezabudnuteľný zážitok z filmov a hudby vám doprajú okrem otvorených reproduktorov aj dekodéry Dolby Digital a Dolby Pro Logic II. Filmy si môžete prehrať okrem spomenutých DVD aj z CD a USB zariadenia, ktoré je umožnené vďaka vysokorýchlostnému rozhraniu USB 2.0. Certifikát Div-X Ultra je určený pre vylepšené prehrávanie video súborov Div-X. Okrem toho si pohodlne prehráte aj formáty MPEG či AVI. Philips HTS 3539 disponuje funkciou progresívneho skenovania aj tzv. Video upscaling.

 

Ak preferujete počúvanie hudby, môžete si vybrať medzi prehrávaním formátov MP3, WMA a dostupným rádiom. FM tuner vám umožní predvoliť si až 40 rozhlasových staníc. Jednoducho si prezriete aj fotografie a obrázky JPG. Spomenuté USB 2.0 rozhranie dopĺňa aj HDMI výstup, kompozitný video výstup, vstup AUX a optický vstup digitálneho audia. Nízka spotreba energie maximálne 75 W ušetrí vašu peňaženku.

 

Pre dokonalé pohodlie je pre vás určené diaľkové ovládanie, ktorého manipuláciu zvládnu všetci. Elegantné čierne prevedenie a štýlový moderný dizajn je zárukou, že domáce kino Philips HTS 3539 bude ozdobou každého interiéru. Sledujte DVD filmy len v najvyššej kvalite obrazu a dokonalého zvuku. Stačí, ak si zabezpečíte jedinečný Philips HTS 3539 za našu vynikajúcu cenu. Určite neoľutujete!