Menu
Menu

Philips 50PFL4208H

Philips 50PFL4208H

Philips 50PFL4208H

Kód výrobku: 50PFL4208H

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Smart televízor Smart LED TV Philips 50PFL4208H so vstavanou funkciou Wi-Fi vám umožní jednoduché pripojenie k obrovskému množstvu online obsahu. Vychutnajte si mimoriadne čistý, živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear. Doprajte si pocit prepojenia so zábavou. Televízor Philips ponúka službu Skype™ pre hovory a videohovory na televízore alebo integrovanú Wi-Fi pre jednoduchú komunikáciu so svetom. Fotografie, hudbu a filmy môžete jednoducho zdieľať cez DLNA. Vďaka aplikácii MyRemote ovládajte televízor pomocou telefónu alebo tabletu.

 Perfect Motion Rate 

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu Perfect Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesoru a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a televíznych programov vás udržiava v kontakte s celou rodinou a s priateľmi, nech sú kdekoľvek. Vďaka Wi-Fi adaptéru sa na internet môžete pripojiť bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie na ethernet.  Medzi smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najpopulárnejšie aplikácie patria hlavne programy zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

 

Prehrávanie z USB

Okrem hudby a obrázkov môžete sledovať taktiež filmy zo svojho multimediálneho zariadenia cez USB. Televízor s touto funkciou dokáže prehrať takmer každý videosúbor. Pokiaľ by sa vám podarilo nájsť nejaký, ktorý neprehrá, jednoducho stačí pripojiť počítač cez HDMI kábel a vychutnať si aj tento film, na obraze rozdiel nespoznáte.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD. 

  MyRemote

Premeňte svoj smartphone alebo tablet na univerzálny diaľkový ovládač vďaka MyRemote. S funkciou MyRemote môžete preniesť program z televízora na zariadenie Apple iPad a pokračovať v sledovaní.

 Pixel Plus HD

Táto pokročilá technológia pre spracovanie digitálneho obrazu zvyšuje počet riadkov a pixelov. Výsledkom je vždy ostrý obraz ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou z akéhokoľvek zdroja.

 SimplyShare

Zdieľajte jednoducho svoje fotky, hudbu, videá a filmy prostredníctvom pripojenia cez DLNA pomocou smartphonu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 Digital Crystal Clear

Vychutnajte si mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja. Funkcia Digital Crystal Clear digitálne prispôsobuje, vylepšuje a optimalizuje kvalitu obrazu pre dosiahnutie optimálnej úrovne kontrastu, farby a ostrosti.

Philips 50PFL4208H
Philips 50PFL4208H