Menu
Menu

Panasonic SC-PM500EP-K

Panasonic SC-PM500EP-K

Panasonic SC-PM500EP-K

Kód výrobku: SCPM500EPK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
2
Mikrosystém AKAI AM-301 111,90
89,00
Skladom
3
Skladom

Vychutnajte si výborný zvuk mikrosystému Panasonic SC-PM500. O výborné ozvučenie sa postarajú 40W dvojpásmové BASS REFLEX stereoreproduktory. Mikrosystém Panasonic je vybavený modernými technológiami, ktoré zabezpečia to najlepšie počúvanie v cenovej kategórii. Pre majiteľov produktov Apple je prichystaná dokovacia stanica s podporou iPhone/iPod s 30-pin konektorom. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je USB port pre pripojenie vlastných úložných médií a Line-in 3.5mm jack vstup. Rádio môžete počúvať na frekvenciách FM a AM.

Digitálna prípojka pre iPod alebo iPhone tiež umožňuje mikrosystému spracovávať hudobný signál v ich pôvodnej digitálnej podobe. Tým sa vylúči zníženie kvality zvuku, ku ktorej inak dochádza pri konverzii z digitálneho signálu na analógový a pri prenose. Používatelia si tak môžu vychutnať svoju obľúbenú hudbu z iPodu v čistej podobe, ktorá si nezadá s originálom.

 


Majitelia iPhonu, pozor. Mikrosystém Panasonic disponujedokovacou stanicou s konektorom 30-pin. Pre novšie modely s konektorom lightning je k dispozícii voľne predajná redukcia. Dokovacia stanica umožňujepriame prehrávanie hudby z vášho zariadeniaa súbežné dobíjanie, nemusíte sa tak už strachovať, či odchádzate z domu s vybitým telefónom. Svoju starostlivo zotriedenú hudbu z knižnice iTunes tak môžete počúvať zvýkonných 40W reproduktorov so špeciálnou technológiouBASS REFLEX pre zvýraznenie hlbokých tónov. Zahanbiť sa nenechajú ani tóny vysoké, špeciálne 6cmtweeter pre vás ich podá viac ako bravúrne. Stačí si sadnúť do pohodlného kresla s diaľkovým ovládačom a nechať sa uniesť výborným zvukom mikrosystémuPanasonic SC-PM500.

Ďalšiu nálož hudby systému dodáte pripojením ľubovoľného úložného média, ako sú USB kľúče či externé harddisky do vstavaného USB portu. Z mobilného telefónu alebo prenosného MP3 prehrávačamožno hudbu dopraviť do reproduktorov skrz 3.5mm jackkonektor. Majiteľa hudobnej zbierky iste poteší aj kvalitný CD prehrávač. Svoje obľúbené rádio si vypočujete na frekvenciách AMa FM.

Pre tých, čo radi zaspávajú pri hrajúcej hudby, má mikrosystém Panasonic prednastavenú funkciu sleep s nastaviteľným časovačom. Môžete tak ísť spať bez obáv, že hudba prebudí vás alebo iného člena domácnosti, a ráno sa prebudiť svieži do nového dňa.

Mikrosystémy Panasonic sú vyrábané s ohľadom na čo najnižšiu spotrebu elektrickej energie a tým sú šetrné k životnému prostrediu aj vašej peňaženke.

 

Špecifikácia

  • 40W stereoreproduktory s 10cm wooferom a 6cm tweeterom
  • dokovacia stanica pre Apple iPhone/iPod
  • USB port pre prehrávanie z úložným médií
  • CD prehrávač
  • BASS REFLEX zvýraznenie basov
  • Sleep funkcia
  • nízka spotreba
Panasonic SC-PM500EP-K
Panasonic SC-PM500EP-K
Panasonic SC-PM500EP-K