Panasonic SC-HC49EG-K

Panasonic SC-HC49EG-K

Panasonic SC-HC49EG-K

Kód výrobku: SCHC49EGK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Skladom
2
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
79,92
Skladom
3
Skladom

Štýlový mikrosystém Panasonic SC-HC49EG-K je vybavený technológiami pre dokonale čistý, silný a dynamický zvuk. Napriek kompaktnému prevedeniu v štíhlom tele ponúka vďaka zosilňovaču LincsD-Amp spoľahlivý nástroj pre reprodukciu hudby z mnohých zdrojov, vrátane bezdrôtového prehrávania cez Bluetooth.

Zvuk pre každú príležitosť

Výkonný zosilňovač LincsD-Amp 2. generácie zabezpečí dokonalú reprodukciu zvuku bez skreslenia s celkovým výkonom až 40 W RMS. Dynamický zvuk basov umožní dvojité pasívne vyžarovanie. Potlačenie vnútorných vibrácií a optimalizované membrány umožnia dosiahnuť hlboké a robustné basy.

Bezdrôtové pripojenie

Pohodlie vďaka bezdrôtovo hudbe? S mikrosystémom Panasonic SC-HC49EG-K je to samozrejmosť. Bezdrôtovej technológie Bluetooth a NFCumožní z kompatibilných zariadení bezdrôtovo odosielať zvuk do hlavnej jednotky jednoduchým jedným kliknutím.

Prehrá takmer všetko

Medzi ďalšie možnosti prehrávania hudby patrí prehrávač CD, FM tuner aj prehrávač MP3 cez USB port. Hladky a elegantný dizajn perfektne ladí so štýlovým interiérom. Samozrejmosťou je možnosť zavesenia na stenu.

 

 

Panasonic SC-HC49EG-K
Panasonic SC-HC49EG-K
Panasonic SC-HC49EG-K