Panasonic SC-BTT885EG9

Panasonic SC-BTT885EG9

Panasonic SC-BTT885EG9

Kód výrobku: SCBTT885EG9

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Xiaomi Mi Tv Box S EU
75,90
Skladom
3
Skladom

 

Domácí kino s podporou 3D

Dizajnový 3D 4K sieťový systém domáceho kina Panasonic SC-BTT885EG-S so vstavaným prehrávačom Blu-Ray diskov vás dostane do kolien skvelým zvukom a obrazom. Okrem Blu-Ray diskov si samozrejme môžete vychutnať obľúbené filmy alebo hudbu z DVD a CD nosičov. Použité technológie spracovania zvuku a obrazu uspokoja aj náročných užívateľov, ktorí si chcú dopriať nevšedný zážitok v domácom prostredí.

4K + 5.1 = ultimátní kombinace

5.1 kanálový systém zobrazuje v obrazovej kvalite 4K. To znamená, že dokáže vytvoriť až 4x kvalitnejší obraz ako štandardné Full HD rozlíšenie. Systém podporuje sieťové prehrávanie z iných prístrojov pomocou funkcie Miracast. Môžete si tak prehrať obsah z tabletu, smartphonu alebo počítača. Vstavaný Wi-Fi prijímač a internetový prehliadač premení obyčajné domáce kino na multimediálny systém, s ktorým budete mať okamžitý prístup k najnovším informáciám. Pripojenie ďalších periférií je možné cez Bluetooth. Nastavením sa nemusíte trápiť, stačí vykonať spárovanie cez NFC.

Funkcia prevzorkovanie obrazu na rozlíšenie 4K (Ultra HD) vylepšuje jas a farbu každého pixelu. Potom prevádza výstupný signál na rozlíšenie 4K a divák si tak môže vychutnať jemnejšie detaily a bohatšie textúry. Z obývacej izby sa razom stane malá kinosála.

Vypiplaný zvuk

Zosilňovač LincsD-Amp 2. generácie obmedzuje skreslenie zvuku. Odchýlky v časovaní signálu (jitter) sú kompenzované tak, aby akustická vlna maximálne zodpovedala originálu. Vďaka tejto korekcii je výsledkom čistejší a plnší zvuk. Pokročilý zvuk 3D Cinema surround prináša ohromujúci priestorový efekt. Zvuk prúdi zhora, zo strán aj zo zadnej časti obrazovky. O reprodukciu sa stará 36 skutočných alebo virtuálnych reproduktorov. Zadné reproduktory sú bezdrôtové, takže sa nemusíte starať o nevzhľadnú kabeláž.

Hliníkový panel Ornament obmedzuje vyžarovanie zo skrine, čím zaisťuje nízke skreslenie a kvalitu zvuku. O vernú reprodukciu sa potom starajú dvojice meničov PP s kužeľovou membránou 8 cm

 

Panasonic SC-BTT885EG9
Panasonic SC-BTT885EG9
Panasonic SC-BTT885EG9